Súkromie za výhodné ceny - rodinný dom

Rozhodli ste sa pre súkromie a pokoj počas dovolenky či pobytu? Vitajte v našom Rodinnom dome Bratislava. Dom sa nachádza len 10 km od centra Bratislavy, v mestskej časti Jarovce, vzdialenej tiež 70 km od centra Viedne.

Kladiete si otázku, čo ponúka Bratislava? Široké spektrum aktivít a atrakcií - od návštevy Rímskeho opevnenia Gerulata v mestskej časti Rusovce či Areálu vodných športov Divoká voda v Čunove, cez bicyklovanie a korčuľovanie po cyklistických trasách na hrádze Dunaja i lužných lesov, až po oddychovanie v bazénoch kúpalísk. V blízkosti sa nachádza Viedeň, maďarský Gyor, Mosonmagyarovar s historickými pamiatkami. Nevynechajte návštevu Devínskeho hradu, Archeologického múzea aj Bratislavského hradu. Deti sa nadchnú DinoParku. Zima zas láka na korčuľovanie či hru hokeja na ľadových plochách v okolí.

Ubytovať sa u nás môžete počas celého roka v Rodinnom dome Bratislava. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 4 až maximálne 6 osôb. Na prízemí domu si užijete sálajúce teplo z krbu v obývacej miestnosti. Práve tu je Vám tiež k dispozícii televízor so satelitným príjmom, rádiom a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie jednej osoby). Rannú kávičku či chutné jedlo si uvaríte v nadštandardne vybavenej kuchyni s jedálenským sedením, ktorá je prepojená s obývačkou. Komfort poskytuje kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, žehličkou a samostatná toaleta.

Schodiskom sa presuniete do kráľovstva spánku. V podkroví rodinného domu sú pripravené dve spálne. Využívať môžete 2-lôžkovú s manželskou posteľou, televízorom na izbovú anténu a klimatizáciou, ako aj 2-lôžkovú spálňu s dvomi oddelenými posteľami a jedným výsuvným lôžkom. Rovnako sa tu nachádza kúpeľňa s vaňou a toaleta. Nechýba zaistenie bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Slnečné lúče pocítite na vlastnej koži pri oddychovaní na vonkajšom sedení v upravenej oplotenej záhrade. Dom taktiež disponuje dvomi terasami s posedeniami, altánkom s krbom i grilom. Po dohode Vám vieme uschovať Vaše bicykle. Parkovanie áut je zabezpečené priamo na záhrade. Tešíme sa na Vás v Rodinnom dome Bratislava, v ktorom dokonalé súkromie a komfort pre Váš pobyt s rodinou a priateľmi máte zabezpečený!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov