Pobyt aj na pár dní - v lete!

Voľný termín od 30.6.-4.7.2019 a od 5-9.7.2019 !!!


Ponúkame Vám nový Rodinný apartmán Liptov, situovaný v centre obce Bobrovec, ktorá predstavuje výborný východiskový bod k tým najvyhľadávanejším miestam v celom okolí.

Počas Vašej tohtoročnej dovolenky Vám odporúčame odhaliť krásy okolitých dolín. Za zmienku stojí Bobrovecká, Kvačianska, Prosiecka, Žiarska i Demänovská dolina. Tu môžete navyše navštíviť dve demänovské jaskyne, pokochať sa krásou Vrbického plesa alebo sa vyviesť lanovkou až na Chopok. Len 5 minút autom od ubytovania sa rozprestiera Aquapark Tatralandia, pri ktorom na Vás čaká Dom hore nohami, Kontaktná Zoo, veterný tunel Hurricane Factory ako aj svet miniatúr Tatrapolis. Ďalším lákadlom je vodná nádrž Liptovská Mara, kde si vyskúšate adrenalínové vodné športy, preveziete na skútri, vodnom bicykli, výletnej lodi alebo si len tak poleňošíte na pláži. Zaujímate sa o zimné športy? Lyžovačka i snowboarding v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko a mnohých ďalších v okolí bude pre Vás nezabudnuteľným zážitkom.

Pozývame Vás do nášho podkrovného apartmánu, ktorý Vám poskytuje dostatočný priestor pre pobyt až 12 hostí počas celého roka. Apartmán je súčasťou rodinného domu so samostatným vchodom. Ideálny je tak pre Vašu rodinnú dovolenku, ale aj pre všetkých, ktorí si prišli vychutnať voľný čas na Liptov.

Príjemný priestor na trávenie spoločných chvíľ s blízkymi Vám poskytne obývacia miestnosť prepojená s kuchynskou časťou. K dispozícii je Vám tu televízor so satelitným príjmom, rádio, CD prehrávač, rôzne spoločenské hry a komfortný gauč. Ten Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. V kuchynskej časti na prípravu jedál využijete sklokeramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, hriankovač, kávovar, toaster a chladničku s mrazničkou. Chutné jedlá si vychutnáte za jedálenským stolom s lavicami.

Príjemný spánok si doprajete v jednej z troch 2-lôžkových spální a jednej 2-lôžkovej spálni s možnosťou dvoch prísteliek. Jedna zo spální je navyše dovybavená detským kútikom s hračkami. V prípade záujmu Vám prichystáme detskú postieľku. Súčasťou apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa s vaňou, toaletou, práčkou a žehličkou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dobrú kávičku alebo vínko si doprajete na terase či v altánku s posedením. Môžete si tu tiež uvariť kotlíkový guláš a ugrilovať vlastné špeciality na elektrickom grile alebo záhradnom krbe. Navyše sú Vám k dispozícii šípky, výbava na hru futbalu, bicykle, záhradná hojdačka, vonkajší bazén i bazénik pre deti. Tých najmenších zaiste poteší aj veľké detské ihrisko s rôznymi hračkami. Vaše autá zaparkujete priamo pri ubytovaní. Tak neváhajte a prežite Vašu tohtoročnú dovolenku v Rodinnom apartmáne Liptov. Ste u nás srdečne vítaní!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá