Apartmán so skvelým výhľadom na L. Maru

Rodinný Apartmán Kriváň je situovaný v liptovskej obci Liptovský Trnovec, v blízkosti pláže pri Liptovskej Mare. Ideálny je pre Vašu rodinnú dovolenku alebo ako komfortné ubytovanie počas Vášho výletu s priateľmi.

Ak Vás zaujíma, čo všetko môžete zažiť na Liptove, tu nájdete pár odporúčaní. Na Liptovskej Mare si vyskúšate jazdu na vodnom skútri, vodných bicykloch alebo zažijete adrenalín na rôznych vodných atrakciách, ktoré ponúka Mara Fun. Aj pešou chôdzou sa dostanete do blízkeho Aquaparku Tatralandia, Domu hore nohami, Kontaktnej Zoo či k veternému tunelu Hurricane Factory. Máte radi rybolov alebo by ste si ho chceli aspoň vyskúšať? V obci Liptovská Sielnica sa nachádza Rybáreň Na Háku, kde si ulovíte rybu a šikovný kuchár Vám ju obratom pripraví na lahodnú pochúťku. V prípade, že ste milovníkom prírody, odporúčame Vám túru do Demänovskej, Prosieckej i Kvačianskej doliny, kde na Vás čakajú prekrásne vodopády i skalné previsy.

Náš rodinný apartmán je pre Vás k dispozícii do konca septembra a ponúka Vám ideálny priestor na strávenie dokonalej dovolenky. Kapacitne je prispôsobený pre pobyt až deviatich hostí.

Apartmán pozostáva z prízemnej časti, kde sa nachádza obývacia miestnosť so vstupom na balkón. Na spríjemnenie voľného času Vám poslúži televízor so satelitným príjmom a relax si doprajete na gauči, vhodnom aj ako prístelka pre dve osoby. Perfektnú atmosféru tu dotvára krb. Na prípravu vlastných pokrmov využijete zariadenie kompletne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením. Na prízemí apartmánu je ďalej situovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Schodiskom sa dostanete na poschodie apartmánu s 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a možnosťou jednej prístelky ako aj 4-lôžkovou spálňou s manželskou a poschodovou posteľou. Súčasťou poschodia je ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Apartmán je súčasťou Penziónu Mara, na prízemí ktorého si v jedálni doprajete chutné raňajky. Ak máte radi aktívny oddych, zahrajte si tu stolný tenis a stolný futbal, prípadne Vám radi zapožičiame bicykle. Slnečné dni si naplno užijete na terase s posedením a tí najmenší sa zatiaľ zahrajú na detskom ihrisku. K dispozícii je Vám priestor na úschovu bicyklov a parkovisko pri penzióne.

Tak teda neváhajte, užite si Vašu dovolenku plnými dúškami a prežite Váš voľný čas naplno. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Rodinnom apartmáne Kriváň.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty