Chatka pre rodinku, blízko Bešeňovej

Rodinná chata pri Bešeňovej sa nachádza v malebnej liptovskej dedinke Potok, v blízkosti vyhľadávanej obce Bešeňová, známej vďaka vodnému raju s wellness centrom.

Ak Vás láka Liptov svojimi rôznymi atrakciami a zároveň prekrásnou prírodou, naša chata je pre vás tou správnou voľbou. Len 1,5 kilometra od ubytovania je situovaný vodný raj Bešeňová vhodný pre celú rodinu i wellnes pobyty. V neďalekom okolí sa nachádza tiež Aqua Vital Park Lúčky, Aquapark Tatralandia ako aj vodná nádrž Liptovská Mara, vhodná na plávanie, rybárčenie, rôzne vodné športy, s možnosťou prenajatia loďky. Na výlet Vám odporúčame zájsť na Starý liptovský hrad pri Kalamenoch, Likavský hrad pri Ružomberku alebo spoznať krásu demänovských jaskýň. Lyžovačku si užijete v lyžiarskych strediskách Ski & Bike Park Ružomberok - Malinô Brdo a Jasná - Nízke Tatry.

Celoročne Vás radi privítame v našej chate, ktorá je vhodná pre pobyt šiestich osôb. Je tak ideálnou voľbou pre skupinku priateľov i rodinné pobyty.

Na prízemí, pri vstupe do chaty, je pre Vás pripravený veľký šatník. Voľný čas môžete tráviť v obývacej miestnosti vybavenej komfortným gaučom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, spoločenskými i detskými hrami. V prípade, že si budete chcieť niečo dobré uvariť, je Vám tu k dispozícii i kompletne zariadená kuchynka. Prízemie tvorí ďalšia miestnosť, ktorú využijete ako druhú obývaciu izbu alebo ako spálňu s možnosťou dvoch lôžok na rozťahovacej pohovke.

Na poschodí chaty je po drevených schodoch dostupná spálňa so štyrmi samostatnými lôžkami a posedením. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, práčkou a žehličkou. V ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chaty je oplotený, v súkromí si tu posedíte na terase, lehátkach, záhradnej hojdačke a ugrilujete vlastné špeciality na grile. Dospelých, ale najmä tých najmenších poteší možnosť zaskákať si na trampolíne. Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate.

Strávte Vašu tohtoročnú dovolenku v pokojnej dedinke na Liptove a ubytujte sa v Rodinnej chate pri Bešeňovej. Tešíme sa na Vašu návštevu!