Len 200 m od lyžiarskeho strediska!

Príjemne strávenú dovolenku prežijete v Robovej chate Kubínska hoľa, ktorá sa nachádza len 200 metrov od lyžiarskeho strediska SKI PARK Kubínska hoľa v novopostavenej chatovej osade. Poloha chaty Vám poskytne jedinečný výhľad na lyžiarske stredisko a krásnu scenériu oravskej prírody - s priamym výhľadom na Veľký Choč či Veľký Rozsutec.

Zaiste odtiaľto spoznáte všetky krásy Oravy. V zime využijete okrem lyží aj sánky, bežky či snowboardy na upravenom svahu miestneho lyžiarskeho strediska, prípadne sa môžete vybrať aj na svahy stredísk Ski Zábava Hruštín, Športcentrum Malá Lučivná či Ski park Racibor. Po výbornej lyžovačke si môžete dopriať oddych vo wellness centre Hotela Green, vzdialeného len 200 metrov od chaty. Letné obdobie je ideálne na spoznávanie prírody Malej Fatry. Dokolaný relax a aj zábavu zažijete v bazénoch aquaparku AquaRelax Dolný Kubín, prípadne si zaplávate v Oravskej priehrade. Určite odporúčame aj návštevu Oravského hradu.

Celoročne Vám poskytujeme ubytovanie v modernej Robovej chate Kubínska hoľa. Vkusne a detailne zariadená chata dokáže naplniť očakávania všetkých typov hostí, ktorí u nás prežijú nezabudnuteľné chvíle počas zimy aj leta v kruhu 8 až maximálne 12 osôb.

Na prízemí chaty si v obývacej miestnosti pozriete televízor z pohodlného gaučového sedenia či sa zahráte spoločenské hry. Tú správnu chatovú atmosféru dotvára krb v obývacej miestnosti a priznané stropné trámy. Odtiaľto sa dostanete na terasu aj do jedálenskej časti s kompletne zariadenou kuchyňou. Na prízemí nechýba tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a lyžiareň.

Pokojný spánok Vám zaistia 4 spálne na poschodí chaty. Každá je vybavená manželskou posteľou, televízorom a vlastným balkónom s nádherným výhľadom na okolie. V dvoch spálňach je možnosť využitia jednej prístelky. K dispozícii sú aj dve detské postieľky či hračky pre deti. Samozrejme, ani tu nechýba kúpeľňa s vaňou, samostatná toaleta, žehlička a bezplatné WiFi pripojenie na internet (v celom objekte).

Ak chcete prežiť príjemnú dovolenku v Robovej chate Kubínska hoľa, užívať si príjemnú scenériu z posedenia na terase, prípadne si pripraviť špeciality na grile či uvariť si u nás aj guláš, príďte. Svoje autá si zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá