Ubytovňa v centre mesta za skvelú cenu

Robotnícka ubytovňa v Bytči je situovaná v historickej časti centra mesta Bytča, v Žilinskom kraji, iba pár metrov od známeho Bytčianskeho zámku. Ubytovanie je vhodné najmä pre obchodných cestujúcich, robotníkov a menšie skupinky turistov.

Ideálna poloha ubytovne ponúka okrem historických a kultúrnych pamiatok mesta aj rôzne možnosti výletov, turistiky či cykloturistiky. Nádherné sú prechádzky po okolí, relax si doprajete aj počas zberu lesných húb a plodov v okolitých lesoch pod Súľovskými skalami. Počas voľných dní si doprajte výlet ku hradu Hričov, Skalnej bráne v Slopoch, Súľovskému hradu, Šarkanej diere, Manínskej či Kostoleckej tiesňave. Osvieženie v letných dňoch si doprajete na kúpalisku Žilina, Považská Bystrica alebo Veronika v Rajci. Ak skôr preferujete zimné športy, odporúčame lyžiarske strediská Ski Makov, Stránik, Veľké Ostré.

V našej Robotníckej ubytovni v Bytči Vás radi privítame počas celého roka. Ubytovňa disponuje kapacitou pre 11 osôb. Na výber máte z týchto izieb:
- jednej 3-lôžkovej izby s tromi samostatnými lôžkami,
- dvoch 4-lôžkových izieb so štyrmi samostatnými lôžkami, jedna menšia s televízorom s káblovým pripojením a druhá väčšia s balkónom.

Všetky izby sú okrem príslušného počtu lôžok vybavené totožne. K základnému vybaveniu izieb patrí aj pracovný stôl so stoličkami. 3 a 4-lôžková izba (menšia) má spoločnú plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením, plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Druhá 4-lôžková izba väčšia má taktiež plne vybavenú kuchyňu na chodbe (navyše disponuje televízorom s káblovým pripojením). Izby majú na chodbe aj spoločnú kúpeľňu s vaňou, umývadlom a dvomi toaletami (jedna samostatná). Ďalšia kúpeľňa pre hostí sa nachádza aj na prízemí objektu, táto je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, práčkou a sušičkou. V celom objekte je dostupné bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Ubytovaní hosti si po celom dni môžu dopriať chutnú kávu alebo orosený nápoj priamo v našom Hostinci, nachádzajúcom sa na prízemí objektu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v našom objekte (jedno parkovacie miesto) alebo do 20 m od ubytovne. Príďte a ubytujte sa u nás, v našej Robotníckej ubytovni v Bytči za zvýhodnené ceny. Tešíme sa na Vašu návštevu.