Luxusný penzión aj ubytovňa-skvelé ceny

Robotnícka ubytovňa Raki sa nachádzajú v mestskej časti Bratislava - Petržalka, v tichom prostredí a zároveň len 5 minút od centra hlavného mesta.

Ak navštívite naše hlavné mesto pracovne alebo ako turista, určite sa pokochajte zaujímavými atrakciami, ktoré Bratislavu a jej okolie charakterizujú. Prejdite sa starým mestom a objavte krásy Kostola sv. Alžbety, Katedrály sv. Martina, Primaciálneho paláca, Bratislavského hradu a mnohých iných pamiatok. Zájdite si tiež na známy Slavín alebo na Devínsky hrad s úžasným výhľadom na Bratislavu ako aj na Rakúsko i Maďarsko.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v izbách celkovou kapacitou pre 87 osôb v dvoch ubytovacích zariadeniach:

V PENZIÓNE je k dispozícii šesť 2-lôžkových izieb, dve 3-lôžkové izby a šesť 4-lôžkových rodinných izieb s dvomi spálňami. Všetky izby sú nadštandardne zariadené s klimatizáciou, televízorom, telefónom, trezorom a minibarom. V izbách je tiež k dispozícii zakaždým kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V UBYTOVNI je k dispozícii jedna 2-lôžková izba, sedem 5-lôžkových izieb a jeden apartmán pre 8 osôb s dvomi spálňami. Všetky izby sú nadštandardne zariadené s klimatizáciou, televízorom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Komplex Raki je pasívnym plne klimatizovaným objektom. Súčasťou tohto zariadenia je reštaurácia, kde si môžete vychutnať výdatné jedlá počas celého dňa. Využijete tu rovnako služby recepcie a wellness.

V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá pohodlne zaparkujete na stráženom parkovisku vybavenom kamerovým systémom. Tešíme sa na Vás!