Nadštandardná ubytovňa blízko centra!

V tichšom prostredí mestskej časti Bratislava - Petržalka sa nachádza Robotnícka ubytovňa RAKI, odkiaľ to už máte blízko priamo do centra mesta.

Neďaleko ubytovne sa nachádza zastávka MHD, z ktorej sa prepravíte do všetkých častí Bratislavy. Odporúčame Vám spoznať historické Staré Mesto alebo si spraviť výlet na Devínsky hrad či Slavín. V lete sa schladíte a okúpete na blízkom Letnom kúpalisku Matadorka, v Petržalskej plavárni alebo na viacerých kúpaliskách v hlavnom meste i jeho okolí.

Počas celého roka Vás veľmi radi ubytujeme v izbách robotníckej ubytovne, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 56 osôb. Izby sú Vám k dispozícii v nasledovnom rozložení:

- jedna 2-lôžková izba so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe,
- jedna 3-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- tri 4-lôžkové izby každá s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou,
- päť 4-lôžkových izieb so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe,
- jedna 5-lôžková izba so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou na chodbe,
- jedna 10-lôžková izba s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou a možnosťou využitia spoločnej kúpeľne a toaliet na chodbe,
- jedna 4-lôžková rodinná izba s dvomi spálňami a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Každá izba je komfortne vybavená a disponuje televízorom. Pre hostí ubytovne je pripravená spoločenská miestnosť so stolným futbalom, kartami, posedením a kuchynkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Robotnícka ubytovňa je súčasťou Penziónu RAKI, kde sa nachádza recepcia, reštaurácia s podávaním raňajok a wellness. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní na stráženom parkovisku s kamerovým systémom. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!