Lacné ubytovanie blízko Prešova aj Košíc

Robotnícka ubytovňa Daniela je situovaná v príjemnom prostredí obce Šarišské Bohdanovce, nachádzajúcej sa na východe Slovenska. Poloha ubytovne je veľmi výhodná zo strategického hľadiska, keďže vo vzdialenosti približne 20 km sa nachádzajú obe najväčšie východoslovenské mestá - Košice a Prešov.

Počas Vášho pobytu tak budete môcť zažiť množstvo skvelých zážitkov pri zábave v niektorom z košických alebo prešovských kúpalísk (Triton, Košická Belá, Aquapark Delňa, Plaza Beach Solivar) či spoznávať históriu návštevou mnohých historických pamiatok v okolí (Dobišovský Hrad, Hrad Sokoľ, Hrad Bodoň, Kaštieľ v Budimíre). V zime je zárukou nezabudnuteľných zážitkov skvelá lyžovačka na svahoch niektorého z okolitých lyžiarskych stredísk - Ski Jahodná, Ski Sokoľ a Ski Kavečany.

Robotnícka ubytovňa Daniela disponuje celkovou kapacitou 22 lôžok, a to celkovo v piatich prízemných izbách. Nachádzajú sa tu tri 4-lôžkové izby, jedna 3-lôžková ako aj jedna 5-lôžková izba. Pri 5-lôžkovej ako aj pri 3-lôžkovej izbe je zaistená možnosť využitia prístelky. 5-lôžková izba je vybavená televízorom, samostatnou toaletou a kúpeľnou so sprchovacím kútom. Pre ostatné izby v ubytovni je k dispozícii spoločná kúpeľňa s tromi sprchovacími kútmi a dvomi toaletami.

Pre hostí poslúži na prípravu jedál spoločná plne vybavená kuchyňa. Chvíle pri príprave či konzumácii jedál Vám tu spríjemní televízor so satelitom. V celom objekte je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet. Vaše autá môžete zaparkovať priamo pri ubytovaní.

V prípade, že chcete navštíviť Východné Slovensko či už z rekreačných alebo pracovných dôvodov, príjemné ubytovanie v Robotníckej ubytovni Daniela je Vám k dispozícii. Tešíme sa na Vašu návštevu!