Ubytovanie od 120 €/mesiac (4 €/noc)

Naša robotnícka ubytovňa sa nachádza v Ivanke pri Dunaji len 2 km od Bratislavy. Nájdete ju v tichom prostredí, čo je ideálnym predpokladom na relax a oddych po namáhavom dni. Interiér ubytovne je kompletne zrekonštruovaný a ponúka pohodlné ubytovanie za veľmi výhodné ceny.

Celková kapacita ubytovne je 49 lôžok. Ubytovať sa môžete v troch dvojlôžkových, dvoch trojlôžkových, ôsmych štvorlôžkových a v jednej päťlôžkovej izbe. Izby sú nefajčiarske vybavené televízorom a WiFi pripojením na internet. Samozrejmosťou je čistota, izby sú každodenne upratované. Využívať môžete dve zariadené kuchynky vybavené elektrickým dvojvaričom, mikrovlnkou, chladničkou, mrazničkou a rýchlovarnou kanvicou. Sprchy a toalety sú spoločné na chodbách.

Celá ubytovňa má WiFi internet. O teplo sa postará plynové kúrenie. Izby sú nefajčiarske. Svoje autá si bezpečne odparkujte na priestrannom parkovisku hneď vedľa budovy. Ubytovanie je ideálne pre robotníkov a stavebné partie. Ak teda hľadáte ubytovanie blízko Bratislavy za výhodné ceny, neváhajte nás kontaktovať. Uvedené ceny sú bez DPH.