Vnútorný bazén, sauna, reštaurácia

Penzión Ždiaranka je situovaný v nádhernom horskom prostredí Belianskych Tatier, v srdci malebnej rázovitej obce Ždiar. Srdečne Vás k nám pozývame stráviť dovolenku plnú oddychu a komfortu, z ktorej si prinesiete skutočne nezabudnuteľné spomienky. Neobmedzene môžete relaxovať v našom vnútornom bazéne s masážnymi tryskami či vo fínskej saune. Vychutnávať nápadité jedlá za obsluhy vždy srdečného a milého personálu si zas môžete v štýlovej reštaurácii penziónu s vonkajšou terasou s jedinečným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v 6 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových rodinných izbách. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme v našej ponuke dva apartmány, jeden s kapacitou dvoch lôžok a druhý s kapacitou troch lôžok s možnosťou jednej prístelky. Samozrejmosťou každej izby je televízor so satelitným príjmom, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou.

Pohodlie a komfort našich hostí je pre nás prioritou, preto v priestoroch penziónu majú ubytovaní hostia zabezpečené okrem chutného stravovania v reštaurácii aj služby kaviarne, baru, požičovne horských bicyklov či úschovne lyží, športových potrieb a bicyklov. Súčasťou penziónu je aj relaxačná časť s vnútorným bazénom (obsahujúcim tajfún, kobru, masážne trysky) a fínskou saunou. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia na terase s možnosťou vonkajšieho posedenia. Vaše ratolesti sa zas môžu vyšantiť na trampolíne. Parkovanie je zabezpečené priamo pri penzióne.