Horský hotel na Donovaloch

Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku do luxusného RESIDENCE HOTEL & CLUB**** umiestneného v centrálnej časti obce Donovaly a obklopeného nádhernou prírodou Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Vďaka výbornej polohe hotela v blízkosti zjazdoviek špičkového lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly si tak môžete celoročne vychutnávať relax ako aj aktívny oddych v podobe skvelej turistiky a výbornej lyžovačky. V okolí hotela je možné podnikať príjemné turistické prechádzky alebo rôzne náročné horské a cyklistické túry. Venovať sa tu môžete aj paraglidingu, jazdeniu na bobovej dráhe či lezeniu v lanovom centre s lezeckou stenou. Vaše detičky sa isto potešia rozprávkovej krajine HABAKUKY s pravidelným divadelným programom, ktorá sa nachádza len 5 minút príjemnou pešou chôdzou od hotela. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky pre všetkých milovníkov zimných športov (lyžovanie, snowboarding, bežkovanie a iné). K dispozícii tu máte pravidelne upravované a umelo zasnežované zjazdovky s dĺžkou viac ako 11 km.

Celoročne Vám ponúkame luxusné ubytovanie v RESIDENCE HOTEL & CLUB**** s celkovou kapacitou až 190 osôb (z toho 58 prísteliek). Naši hostia si môžu vďaka výbornému dispozičnému riešeniu hotela vybrať spomedzi týchto izieb/apartmánov:

- Double Room je príjemná dvojlôžková izba s balkónom vhodná pre komfortné ubytovanie dvoch osôb, vybavená LCD televízorom so satelitným príjmom, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou tejto izby je aj kúpelňa s toaletou.

- Superior Double Room De Luxe je dvojlôžková izba s balkónom, ku ktorej je pre Vaše väčšie pohodlie pripojená aj samostatná priestranná obývacia miestnosť. K vybaveniu izby samozrejme patrí LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, trezor a minibar. Príjemne oddýchnuť si môžu hostia na pohodlnej pohovke, ktorú je možné využiť aj ako prístelku pre ďalšie dve osoby. Nechýba tu ani kuchynka vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a dokonca aj práčkou. Súčasťou izby je rovnako kúpeľňa s toaletou.

- Apartmán De Luxe ponúka komfortné a luxusné ubytovanie v dvoch 2-lôžkových spálňach s balkónmi, ktoré sú spolu prepojené priestrannou obývacou izbou s pohodlnou pohovkou (využiteľnou ako prístelka pre dve ďalšie osoby). V tejto miestnosti je hosťom k dispozícii taktiež LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, trezor a minibar. Svoje obľúbené jedlá si tu môžete pripraviť v plne zariadenej kuchynke, vybavenej keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou ako aj práčkou. Súčasťou oboch spální apartmánu je priestranná kúpeľňa s toaletou.

- Family Suite je rodinná izba, ktorá je vhodná špeciálne pre rodiny s deťmi. Suita sa skladá z dvoch 2-lôžkových spální s balkónmi, ktoré sú vzájomne prepojené dverami. V každej z izieb majú naši hostia k dispozícii taktiež LCD televízor so satelitným príjmom, telefón, trezor a minibar. Samozrejmosťou izieb je aj vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Táto suita je v ponuke podľa vyťaženosti hotela.

RESIDENCE HOTEL & CLUB**** je vhodným miestom pre usporiadanie firemných školení, seminárov, konferencií či prezentácií. V priestoroch hotela sa nachádza rokovacia sála Grand Residence s kapacitou 250 miest, ktorú je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám a rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II (s kapacitou 120 a 80 miest). Zaujímavým a jedinečným priestorom na školenie je salónik PANORAMA, ktorý sa nachádza na najvyššom poschodí hotela a poskytuje nádherný výhľad na okolité hory. Salónik s kapacitou 30 miest je vhodný na usporiadanie súkromných osláv ako aj menších spoločenských akcií.

Gurmánske špeciality si najlepšie vychutnáte v reštaurácii Grand Restaurant, s ponukou klasického á la carte menu aj zdravého Zenaya menu pripravovaného z čerstvých BIO surovín. Súčasťou reštaurácie je sála Diamond Hill, ktorá zaručuje absolútne súkromie a poskytuje ideálny priestor pre veľké svadby a oslavy. V dennom bare Café Residence s terasou a výhľadom na kopce Nízkych Tatier si skvelo oddýchnete pri šálke výbornej kávy alebo sa osviežite domácou limonádou. Večerné posedenie Vám tu isto spríjemní niektoré z ponúkaných kvalitných slovenských či zahraničných vín.

Súčasťou priestorov hotela je Ajurvédske medicínske centrum, kde môžete urobiť niečo pre svoje telo aj dušu a načerpať z oázy indického pokoja a harmónie. Počas Vášho pobytu si môžete dopriať ajurvédske masáže a procedúry pod vedením vyškolených terapeutov priamo z Indie. Hosťom je tu k dispozícii aj fínska a parná sauna, indické a klasické masáže ako aj rôzne kozmetické služby. Nadšenci zdravého životného štýlu sa môžu svojmu telu venovať vo fitness centre, ktoré je vybavené všetkými obľúbenými strojmi. V našom hoteli myslíme aj na našich najmenších hostí a preto sme pre nich pripravili obrovský detský kútik plný hračiek. V celom objekte hotela je hosťom k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie k internetu. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené na súkromnom parkovisku hneď pri ubytovaní (s kapacitou 80 áut).

RESIDENCE HOTEL & CLUB**** je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Veríme, že naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Gurmánske špeciality, luxusné izby a priestory ohodnotené najvyšším štandardom “Baby friendly”, ako aj najväčšie kongresové miestnosti v okolí, ideálne priestory pre svadby a oslavy či wellness centrum alternatívnej medicíny. Toto všetko a oveľa viac nájdete na jednom mieste iba u nás. Príďte sa presvedčiť a zažiť nezabudnuteľnú dovolenku! Tešíme sa na Vás!