Wellness služby v cene ubytovania!

Štýlový penzión Relaxcentrum Aquavital je situovaný na okraji dedinky Opatovce nad Nitrou, ktorá sa nachádza neďaleko známeho kúpeľného mesta Bojnice. Pre maximálny relax a pohodlie môžu hostia penziónu využiť 3-hodinový vstup do bazéna a vírivky zadarmo.

Len 3 kilometre od penziónu sa nachádza turistami vyhľadávané mesto Bojnice, ktoré sú známe vďaka kúpeľom s prírodnou a liečivou vodou. Pre rodiny s deťmi je tu veľkou atrakciou Bojnický zámok ako aj známa Zoologická záhrada. V lete sa okúpete v termálnych kúpaliskách Čajka alebo Vodný svet - Bojnice. Lyžiari a snowboardisti ocenia upravené svahy lyžiarskych stredísk Ski TMG Remata, Ski TMG Poruba a Ski Centrum Kľačno.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 16 osôb. Hosťom sú k dispozícii štyri 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky a 4-lôžkový apartmán s dvomi spálňami.

Všetky ubytovacie jednotky sú moderne zariadené klimatizáciou, plazmovým televízorom, minibarom a pohodlným sedením. Vybavené sú zakaždým malým kuchynským kútikom s drezom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a bežnými kuchynskými potrebami. Na všetkých izbách je k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, v kúpeľni apartmánu sa nachádza vaňa. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Ponúkame Vám možnosť zrelaxovať sa v našom wellness centre, kde si užijete pokoj vo vírivej vani pre 6 osôb, v saune s liečivou himalájskou soľou alebo si zaplávate v bazéne vo veľkosti 12 x 4 m a hĺbkou 1,3 m. Pri vstupe do wellness centra využijete šatňu, kde sú tiež k dispozícii dámske a pánske toalety.

Príjemné posedenie s rodinou i známymi si vychutnáte v moderne zariadenej kaviarni s krbovými kachľami, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Radi Vám tu prichystáme aj chutné raňajky. Detičky sa radi vyhrajú v detskom kútiku s posedením a hračkami. K dispozícii sú Vám tiež služby recepcie a zapožičania detskej postieľky.

Vaše autá si pohodlne zaparkujete na súkromnom stráženom parkovisku vybavenom kamerovým systémom. Relax, oddych a príjemné chvíle v kruhu najbližších zaručia tú najlepšiu dovolenku strávenú v penzióne Relaxcentrum Aquavital. Tešíme sa na Vás!