Relax vo vírivke + masáže :))

Relax Penzión J&L sa nachádza na Liptove v malebnom prostredí Nízkych Tatier v obci Pavčina Lehota s výbornou dostupnosťou do Demänovskej doliny a lyžiarskeho strediska - Jasná - Chopok. Pobyt u nás je ideálny pre každého, kto hľadá oddych v pokojnom prostredí s možnosťou aktívnej dovolenky.

Hosťom sú k dispozícii 4 štvorlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou so sprchou, toaletou a umývadlom. Každá izba má manželskú posteľ a pohodlnú rozkladaciu pohovku pre ďalšie dve osoby. Samozrejmosťou sú televízory, satelity a WiFi internet na izbách. Jedlo si môžete vychutnať v kompletne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením. Ak sa Vám na dovolenke nechce variť v okolí sú výborné reštaurácie so širokou ponukou jedál. V centrálnej časti penziónu je umiestnený krb, ktorý dodáva pobytu u nás skutočnú pohodu a teplo domova hlavne počas zimných mesiacov.

Ak máte za sebou celý deň v prírode, či na svahu, dokonalý relax zažijete vo vírivke priamo v penzióne. Vírivka je vhodná až pre 6 osôb. V areáli ubytovania môžete opekať a grilovať. Najmenší návštevníci sa potešia detskému ihrisku, hojdačkám, preliezkam a šmýkačkám. Pre rodiny s deťmi vieme zabezpečiť detskú postieľku. Parkovať môžete priamo pri penzióne.

Na Liptove prežijete príjemný pobyt v každom ročnom období. V lete sa môžete vybrať na túru. Obľúbeným cieľom je Chopok i Demänovská dolina. V zime si zalyžujete v stredisku Žiarce priamo v Pavčinej Lehote alebo v najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná - Chopok. Navštíviť sa oplatí Vlkolínec a múzeum v Pribyline či skanzen Havránok. Za vodou a relaxom sa určite vyberte do Tatralandie alebo na Liptovskú Maru. Tešíme sa na Vašu návštevu.