S jacuzzi, saunou a možnosťou masáží

Rekreačný domček Victoria je situovaný v príjemnom tichom prostredí na okraji malebnej liptovskej obce Ivachnová, vo vzdialenosti cca 3 km od obľúbeného termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová. Ideálna poloha domčeka v kombinácii so zaisteným súkromím, pohodlím a vysokým komfortom ubytovania, je zárukou skvelej rodinnej dovolenky v každom ročnom období. Okrem výborného relaxu v areáli blízkeho termálneho kúpaliska si Váš pobyt môžete spríjemniť podnikaním množstva príjemných turistických prechádzok, horských a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Výborné podmienky sú tu vytvorené aj pre všetkých milovníkov hubárčenia, či rybárčenia a vodných športov, ktorí to budú mať veľmi blízko k Liptovskej Mare. Váš voľný čas si môžete spríjemniť taktiež návštevou neďalekého aquaparku Tatralandia, známych demänovských jaskýň, oddychom v Kúpeľoch Lúčky a prírodnom kúpalisku Kalameny, či prehliadkou Likavského hradu a pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry - Vlkolínec. V zimnom období je Vám v okolí ubytovania k dispozícií viacero lyžiarskych stredísk s upravenými zjazdovkami a kvalitnými doplnkovými službami.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v štýlovo a moderne zariadenom samostatnom Rekreačnom domčeku Victoria, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 6 až 8 osôb. Súčasťou prízemia domu je príjemná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia dvoch prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s plne zariadenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál, v ktorej výbave môžete využívať keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, hriankovač, toaster a kompletný kuchynský riad. Na prízemí objektu je Vám zároveň k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Schodiskom sa dostanete na poschodie domu, kde sú pre Vás pripravené dve útulné 3-lôžkové spálne.

Výborne oddýchnuť si môžu naši hostia taktiež v relaxačných priestoroch odpočívárne s možnosťou masáží, pedikúry a manikúry, v saune či v jacuzzi, pri ktorej nechýbajú lehátka a ochladzovací bazénik. V záhradnej časti domu s krytou terasou s vonkajším posedením si môžete vychutnávať v kruhu svojej rodiny a priateľov skvelé grilovačky a opekačky. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní (v uzavretom dvore, spoločnom s majiteľmi domu).

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete a ak nás raz navštívite, tak sa k nám budete vždy radi vracať, nakoľko tu nájdete všetko, čo potrebujete k skvelej dovolenke! Tešíme sa na Vás.