Príjemné ubytovanie v tichom prostredí

Rekreačný domček Veronika je situovaný v krásnom prostredí Spiša, v príjemnej pokojnej okrajovej časti malebnej obce Spišský Štvrtok, nachádzajúcej sa v nádhernej prírode na rozhraní dvoch národných parkov - Slovenský raj a Tatranský národný park. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistiky, rekreácie ako aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Spoznajte prekrásnu prírodu Slovenského raja a vydajte sa spoznávať jeho rokliny, tiesňavy a vodopády. Navštívte Prielom Hornádu, Suchú Belú, Kláštorisko, Veľký Sokol alebo sa vydajte k Tomašovskému výhľadu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdením na koni, relaxom v neďalekom aquaparku AquaCity Poprad alebo spoznávaním historických a kultúrnych pamiatok Spiša.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenom samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý je umiestnený na spoločnom pozemku s majiteľmi ubytovania. Dispozične je domček prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 5 až 7 osôb. Keďže je zložený z dvoch samostatných apartmánov s vlastným vchodom, ubytovanie je veľmi vhodné nie len pre jednu skupinu návštevníkov, ale aj jednotlivo pre súbežné ubytovanie párov alebo dvoch rodín s deťmi.

K dispozícii je Vám tu jeden dvojlôžkový a jeden trojlôžkový apartmán. K výbave každého apartmánu patrí televízor, WiFi pripojenie na internet, možnosť využitia jednej prístelky a vlastná kúpeľňa s toaletou. Súčasťou dvojlôžkového apartmánu je zároveň zabudovaný kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Pre prípravu vlastnej stravy vo väčšom trojlôžkovom apartmáne môžete využívať taktiež kompletne vybavenú kuchynku, ktorá je zároveň prepojená s obývacou časťou tohto apartmánu.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia v záhradnej časti ubytovania, kde je pre Vás pripravená terasa s možnosťou posedenia a grilovania. V letnom období Vám tu pre osvieženie poslúži taktiež záhradný bazén. Parkovanie áut je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.