Romantické ubytovanie v domčeku :)

Rekreačný domček Rajecké Teplice sa nachádza v centrálnej časti kúpeľného mesta Rajecké Teplice v Žilinskom kraji, na priestrannom upravenom pozemku rodinného domu.

Blízke okolie ubytovania ponúka našim hosťom široké možnosti aktívneho aj pasívneho oddychu. Váš pobyt si tu môžete spríjemniť podnikaním rôzne náročných turistických túr a cyklotúr, či vynikajúcim relaxom v blízkych kúpeľoch so špičkovými wellness službami, vodným a saunovým svetom a množstvom liečebných a skrášľujúcich procedúr. Medzi obľúbené a turisticky vyhľadávané časti mesta patrí aj miestne termálne kúpalisko Laura, kultúrno-historická časť s pamiatkami (kostoly, kaplnky, kúpeľné domy, pomníky), romantické Labutie jazero s možnosťou člnkovania a dva prekrásne parky, plné okrasných kvetín a stromov. Váš dovolenkový deň sa oplatí zakončiť 20 minútovou prechádzkou na zalesnený vrch Skalky, ktorý ponúka prekrásny výhľad na celú Rajeckú dolinu.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v našom samostatnom rekreačnom domčeku s celkovou kapacitou 7 lôžok. Vďaka výbornému dispozičnému riešeniu ubytovania si je možné domček prenajať ako celok pre jednu skupinu hostí alebo samostatne po apartmánoch pre dve skupiny návštevníkov.

V apartmáne na prízemí sa nachádza spálňa s manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a rozťahovacím kreslom, ktorý je využiteľný ako prístelka pre jednu osobu. Súčasťou apartmánu je kuchyňa (vybavená elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným riadom) ako aj vlastná kúpeľňa a samostatná toaleta.

Do apartmánu v podkroví sa vchádza po schodoch z vonkajšej bočnej strany domčeka. Hostia majú v tejto časti domčeka taktiež k dispozícii spálňu s manželskou posteľou, televízorom so satelitom, rádiom a dvomi rozťahovacími kreslami, ktoré v prípade potreby poslúžia ako prístelky pre dve osoby. Vo vybavení kuchynky nechýba elektrická dvojplatnička, chladnička ani rýchlovarná kanvica s kompletným riadom, vďaka čomu si tu môžete pohodlne pripravovať Vaše domáce obľúbené jedlá. Samozrejmosťou apartmánu je aj vlastná kúpeľňa s toaletou. V celom objekte môžu hostia počas ich pobytu využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V peknej priestrannej záhrade ubytovania s krásnym výhľadom na Malú Fatru si môžu hostia pokojne oddýchnuť, opaľovať sa na lehátkach, ochutnať sladké maliny, černice alebo si natrhať šťavnaté jabĺčka z našich stromov. To všetko je u nás dovolené. Skvelo zabaviť sa tu môžete aj pri rôznych spoločenských hrách a bedmintone, zatiaľ čo sa Vám bude na grile pripravovať chrumkavá zelenina či klobásky. Pohodu pri pivku či vínku si vychutnajte na terase s pohodlným záhradným posedením pod slnečníkom. Vaše autá môžete po príjazde zaparkovať v uzavretom dvore pri rodinnom dome, ktorý sa nachádza pred rekreačným domčekom.

Našou prioritou je maximálne pohodlie a spokojnosť ubytovaných hostí. Veríme preto, že sa Vám u nás bude páčiť a zažijete u nás nezabudnuteľnú dovolenku, po ktorej ste túžili! Tešíme sa na Vašu návštevu!