Výhodné ubytovanie, vhodné pre rodiny!

Rekreačný domček Pod Marou sa nachádza v liptovskej dedinke Vlachy, časť Vlašky. Situovaný je neďaleko vodnej nádrže Liptovská Mara a zároveň v blízkosti vodného parku Bešeňová.

Priamo z ubytovania sa pešou chôdzou dostanete na pláž pri Liptovskej Mare. Tu si príjemne oddýchnete, využijete vodné bicykle alebo sa preveziete výletnou loďou. Z kostolíka sa môžete vybrať k Archeoskanzenu Havránok, kde si priblížite život Keltov a zároveň si odtiaľ vychutnáte nádherný pohľad na Liptovskú Maru. Zárukou zábavy pre celú rodinu je spomínaný vodný park Bešeňová, ako aj Aqua-Vital Park Lúčky i aquapark Tatralandia. S deťmi môžete tiež navštíviť kontaktnú ZOO, park miniatúr Tatrapolis i Dom hore nohami (všetky vedľa Tatralandie). Výborné možnosti na turistiku naskytnú okolité doliny ako napr. Prosiecka, Kvačianska, Ľupčianska ako aj Demänovská dolina s krásnymi jaskyňami.

Počas letného obdobia od 23. júna do 23. septembra Vás veľmi radi ubytujeme v domčeku vhodnom pre pobyt až 9 osôb. K dispozícii je Vám obývací priestor s gaučom, televízorom s káblovým príjmom a krbom. Priamo z obývačky sa dostanete na terasu s posedením alebo do kompletne vybavenej kuchynky s jedálenským stolovým nábytkom.

Oddýchnete si v 1-lôžkovej spálni s prístelkou na výsuvnom lôžku, 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a 3-lôžkovej spálni so samostatným lôžkom, poschodovou posteľou a prístelkou na rozkladacom kresle. Pre tých najmenších radi prichystáme detskú postieľku. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. V chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri si okrem spomínanej zastrešenej terasy posedíte aj v altánku, kde si zaiste radi pripravíte grilované dobroty na záhradnom krbe. Na úschovu bicyklov slúži tzv. letná kuchynka. Autá zaparkujete priamo pri dome.

Príďte si naplno vychutnať voľný čas na Liptov a ubytujte sa v našom Rekreačnom domčeku Pod Marou. Už teraz sa na stretnutie s Vami tešíme.