Príjemné ubytovanie s dostatkom súkromia

Prosíme o telefonický kontakt - v pravo pod mapkou si pomocou Vašej emailovej adresy vyžiadajte naše telefónne číšlo a kontaktujte nás telefonicky.

Rekreačný domček Marika je situovaný v jednej z najkrajších lokalít malebnej obce Terchová - v časti Biely Potok, v obklopení nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra. V letnom období sú tu vytvorené ideálne podmienky pre všetkých milovníkov turistiky a cyklistiky, ktorí môžu spoznávať krásy Vrátnej doliny, Jánošíkových dier, či Malého a Veľkého Rozsutca. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, jazdou na koni, ochutnávkou tradičných špecialít v blízkych miestnych reštauráciách, či nerušeným oddychom v Relaxačnom centre Terchovec. V zimnom období bohatom na snehovú nádielku si vychutnáte výbornú lyžovačku v blízkom lyžiarskom stredisku Vrátna dolina, ktoré sa nachádza vo vzdialenosti cca 5 km od ubytovania. Rodiny s deťmi môžu využívať aj 200 metrov vzdialený rodinný vlek strediska Ski Gavurky.

Počas celého roka ponúkame našim hosťom príjemné - cenovo prijateľné ubytovanie v samostatnom rekreačnom domčeku, ktorý disponuje celkovou kapacitou pre 15 osôb. Keďže súčasťou domčeka sú dva apartmány, ubytovanie u nás je vhodné nie len pre väčšie skupiny hostí, ktoré si dom prenajmú v celosti, ale aj pre menšie skupinky priateľov a rodiny s deťmi, ktoré si tu môžu pre seba samostatne rezervovať len jednotlivé apartmány:

- Apartmán na prízemí disponuje celkovou kapacitou pre 8 osôb. Je tvorený dvomi 4-lôžkovými spálňami a väčšou plne vybavenou kuchyňou s televízorom a jedálenskou časťou. Obe spálne apartmánu sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

- Apartmán na poschodí je vhodný pre ubytovanie 7 osôb. Jeho súčasťou je jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa s televízorom, ako aj jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Ani v tomto apartmáne nechýba pre prípravu vlastnej stravy kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou.

V celom dome majú hostia zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. V oboch kuchyniach apartmánov je k dispozícii plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica a všetok potrebný kuchynský riad (po dohode možnosť využitia aj mikrovlnnej rúry).

V záhradnej časti domu je pripravený altánok s vonkajším posedením, s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Pre Vaše ratolesti tu máme v letnom období prichystanú hojdačku a trampolínu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri dome v uzavretom dvore, ktorý je spoločný s majiteľmi ubytovania.