Bazén, trampolína, hojdačka, altánok

Rekreačný domček LOLLY sa nachádza na Orave v podroháčskej obci Zuberec s výbornou dostupnosťou do Roháčov - Západných Tatier. Ak plánujete turistiku alebo prechádzky krásnou prírodou, u nás si ich užijete do sýtosti. Popri tom si nazbierate lesné plody a hríby. Na výlety sa môžete vybrať na Oravskú priehradu, do Juraňovej, Kvačianskej či Prosieckej doliny. Navštíviť sa oplatí aj Oravský hrad a aquapark s termálnym kúpaliskom v Oraviciach. V zime si výborne zalyžujete v lyžiarskych strediskách Milotín, Janovky a Zverovka - Spálená dolina.

Ubytovanie Vám ponúkame v samostatnom rodinnom domčeku, ktorý je situovaný v záhrade domu majiteľa. Celková kapacita ubytovania je 9 lôžok. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom, dvojlôžková izba, kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom. Nechýba ani lyžiareň na odkladanie lyží a lyžiarok. Poschodie domčeka tvoria tri dvojlôžkové izby a kompletne zariadená kuchyňa so sporákom, rúrou, chladničkou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením s televízorom. Tiež je tu kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom. Po dohode je Vám k dispozícii jedna prístelka a detská postieľka.

V záhrade ubytovania stojí altánok s posedením a krbom. Tu si môžete pripraviť rôzne chutné špeciality. Pre deti sme pripravili trampolínu a hojdačku. Veľkým lákadlom pre hostí je priestranný bazén s priemerom 3,6 metra. Parkovať môžete pri objekte v uličke. Ubytovanie je veľmi vhodné pre rodinky a skupinky turistov.