Len 350 metrov od Liptovskej Mary!

Rekreačný domček Liptovský Trnovec sa nachádza v atraktívnej liptovskej obci Liptovský Trnovec, len 350 m od vodnej nádrže Liptovská Mara, 2 km od vyhľadávaného Aquaparku Tatralandia, 4 km od okresného mesta Liptovský Mikuláš, 12 km od Gino Paradise Bešeňová a 20 km od špičkového lyžiarskeho strediska Jasná. Výnimočná poloha domu je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov prírody, vody, kúpania, rybolovu, lyžovania ako aj nadšencov pre aktívne a športovo strávenú dovolenku. Vďaka blízkosti najvyhľadávanejších atrakcií cestovného ruchu na Slovensku (termálnych kúpalísk, lyžiarskych stredísk, turistických chodníkov, jaskýň v Demänovskej doline a iných atraktívnych miest) ponúka táto lokalita naozaj bohaté možnosti rekreácie v ktoromkoľvek ročnom období. Na svoje si tu okrem iného prídu aj milovníci kultúrno-historických pamiatok, na ktoré je Liptov mimoriadne bohatý, a taktiež tí, ktorí si radi svoj pobyt ozvláštnia účasťou na tradičných kultúrnych podujatiach, koncertoch či trhoch a výstavách domácich umelcov.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Rekreačnom domčeku Liptovský Trnovec s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii jedna 2-lôžková izba (na prízemí) a dve 3-lôžkové izby (na poschodí a v podkroví objektu, pričom v jednej z nich je možnosť pridať 2 prístelky). Príjemný čas v kruhu rodiny či priateľov tu môžu hostia tráviť v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a pohodlnou rozkladacou sedačkou, využiteľnou aj ako prístelka pre 2 osoby. Na prípravu Vašich obľúbených jedál je Vám tu plne k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej nechýba keramická varná doska, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad a jedálenské posedenie. Samozrejmosťou ubytovania sú aj dve kúpeľne s toaletami, umiestnené jednotlivo na prízemí aj na prvom poschodí domu. V celom objekte je možné využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajšej časti objektu s terasou, posedením, grilom, ohniskom a kotlíkom si môžete dosýta vychutnávať dovolenkovú atmosféru pri varení gulášu, grilovačke a debatách s Vašimi najbližšími. Pre našich najmenších hostí sme pripravili aj množstvo hračiek, takže o ich zábavu je postarané. Svoje autá si môžete pohodlne a bezpečne odparkovať priamo pri dome.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a odnesiete si od nás množstvo nezabudnuteľných zážitkov! Tešíme sa na Vás.