Spálená Super jarná lyžovačka, -10%

Rekreačný Domček Koval je situovaný v okrajovej pokojnej časti malebnej dedinky Zuberec pod Roháčmi. Napriek svojej polohe má vynikajúcu dostupnosť ku všetkým turistami žiadaným objektom (v okruhu do 200 metrov sú tri obchody, reštauračné zariadenia aj s wellnesom). Vo vzdialenosti 400 metrov je obľúbené lyžiarske stredisko Milotín a 600 metrov lyžiarske centrum Janovky. Spoznávajte prírodné krásy Roháčov, navštívte Roháčske plesá, blízke Múzeum oravskej dediny Brestová, či vystúpte na majestátny Sivý vrch alebo relaxujte v termálnych bazénoch neďalekého aquaparku Meander Thermal Park Oravice.

Hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom domčeku s celkovou kapacitou 10 lôžok. K dispozícii sú tri spálne (1x2, 2x2+2). Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC a televízor. Pre stravovanie je k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa a štýlová jedáleň s televízorom a oddychovým kútikom.

Pri domčeku je drevenica, kde je úschovňa na lyže a bicykle, tiež si tu môžete zahrať stolný tenis.

Z južnej strany chalupy je terasa a krásna veľká záhrada. V lete si môžete oddýchnuť v hojdacích sieťach v tieni starých jabloní. Pre deti je tu pieskovisko, hojdačky, detské ihrisko a trampolína. V letnom období je možnosť vonkajšieho posedenia a grilovania. Tešíme sa na Vašu návštevu!