V krásnom prostredí blízko vodnej nádrže

Rekreačný domček Jarka je situovaný uprostred nádhernej prírody Slovenského raja, v atraktívnej lokalite rekreačnej oblasti Dobšinská Maša - Dedinky, vo vzdialenosti len 300 metrov od vodnej nádrže Palcmanská Maša.

Ideálna poloha ubytovania v obklopení nádhernej prírody Národného parku Slovenský raj ako aj v blízkosti vodnej nádrže v kombinácii so zabezpečeným pohodlím a komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja, aktívneho oddychu a turistiky. Spoznajte nádherné rokliny Slovenského raja s množstvom očarujúcich vodopádov a rebríkových tras, spríjemníte si svoj pobyt skvelou rybačkou, plávaním, člnkovaním a inými vodnými športmi na Palcmanskej Maši alebo si v zimnom období vychutnajte skvelú lyžovačku v blízkych lyžiarskych strediskách Dedinky - Biele Vody (2,5 km) a Dedinky - Mlynky (4 km).

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie až 22 osôb. Vďaka dobrému vnútornému dispozičnému riešeniu rekreačného domu, ktorý je rozdelený na dve samostatné ubytovacie časti s vlastnými vchodmi, je ubytovanie v ňom vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj pre jednotlivé páry, rodinky s deťmi a menšie skupinky priateľov.

Ľavá ubytovacia časť rekreačného domu disponuje kapacitou ubytovania pre 10 osôb a je tvorená 2 samostatnými izbami a apartmánom vybavenými vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Pripravené sú tu pre Vás jedna 2-lôžková, jedna 3-lôžková izba a apartmán pozostávajúci z dvoch miestností (kuchynky s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a izby s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a sociálnym zariadením). Na prípravu vlastnej stravy Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnnou rúrou.

Pravá ubytovacia časť rekreačného domu je určená pre ubytovanie 10 - 12 osôb. K dispozícii sú dve 3-lôžkové z toho jedna s prístelkou a dve 2-lôžkové izby takisto jedna s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Na každom poschodí je pre dve izby jedna kuchynka vybavená elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Maximálny oddych si doprajete v našej fínskej saune.

Záhradná časť rekreačného domu je plne prispôsobená pre relax všetkých ubytovaných hostí v kruhu ich rodín a priateľov. Využívať tu môžete vonkajšie posedenie na terasách a v altánkoch s možnosťou opekania a grilovania na záhradnom krbe a grile. Nechýba tu ani kotlík, záhradná hojdačka či detské ihrisko s pieskoviskom s hračkami, hojdačkou a trampolínou. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.