Posledné voľné termíny!

Novopostavený Rekreačný domček Flower Garden (120 m²) je situovaný v atraktívnej a zároveň tichej prímestskej časti Dolného Kubína - Záskalie, vzdialenej len 2 km od centra mesta.

Rekreačný domček je možné zarezervovať buď ako celý objekt s maximálnou kapacitou pre 9 hostí alebo ako samostatný plne vybavený prízemný apartmán s kapacitou pre 3 osoby.

Rodinný prízemný apartmán o rozlohe 60 m² ponúka vďaka svojmu veľkorysému priestoru možnosť ubytovania až troch osôb (2+1p). Nachádza sa tu obývacia izba prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s možnosťou priameho vchodu na vonkajšiu otvorenú terasu, samostatná spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa.

Vybavenie apartmánu: chladnička s mrazničkou, rýchlovarná kanvica, kávovar, umývačka riadu, mikrovlná rúra, keramická varná doska, elektrická rúra, kuchynský riad, jedálenský kút, špajza, rozkladacia rohová pohovka, detská postieľka, krbová pec, televízor, WiFi pripojenie na internet, samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Zabezpečené je tiež parkovanie Vášho auta v krytej garáži s odomykateľnou bránou na diaľkové ovládanie.

Vrchné podlažie rodinného domu tvorí spálňová časť, kde sa nachádzajú dve priestranné 2-lôžkové spálne a jedna 3-lôžková spálňa. V dvoch z nich nájdete manželskú posteľ. Pre rodinky s malým dieťatkom je pripravená detská postieľka spolu s ohrádkou. Okrem vyššie spomínaných izieb tu nájdete samostatnú kúpeľňu s vaňou, toaletou a práčkou.

Strategická poloha domčeku zabezpečuje širokú škálu trávenia voľného času. Za zmienku stoja nasledovné atrakcie: AquaRelax Dolný Kubín (3 km), Skipark Kubínska hoľa (5 km) a Oravský hrad (10 km). Skupiny mladých ľudí po predošlých skúsenostiach neubytovávame.


Preferujeme: Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá