Príjemné ubytovanie v peknom prostredí

Rekreačný domček a apartmán sú situované v príjemnom pokojnom prostredí malebnej obce Opatovce nad Nitrou, nachádzajúcej sa v blízkosti kúpeľného mestečka Bojnice. Vašu dovolenku u nás si môžete spríjemniť návštevou krásneho zámku, zoologickej záhrady či prehliadkou vystúpení historického šermu Bojník a sokoliarov Aquila. Vychutnať relax si môžete aj na neďalekom termálnom kúpalisku Čajka alebo v termálnych kúpeľoch Bojnice so širokou ponukou masáží a liečebných procedúr.

Našim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v apartmáne, ktorý je súčasťou rodinného domu a zároveň v samostatnom rekreačnom domčeku umiestnenom v jeho dvore. Apartmán je vhodný pre ubytovanie 6 osôb. Disponuje samostatným vchodom, jednou dvojlôžkovou spálňou s televízorom a možnosťou jednej prístelky a kúpeľňou s toaletou. Relaxovať a oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v spoločenskej miestnosti s pohodlným posedením a televízorom, v ktorej sú pre Vás pripravené dve pevné lôžka a možnosť využitia jednej prístelky. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež plne zariadená kuchyňa s jedálenskou časťou. K apartmánu prislúcha vlastná terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia.

V rekreačnom domčeku sa pohodlne ubytuje 6 osôb. K dispozícii sú Vám v ňom dve spálne, jedna dvojlôžková s televízorom a jedna trojlôžková. Pre pohodlie a komfort našich hostí sú obe tieto izby vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na prípravu chutných domácich jedál tu môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením a televízorom. Pri domčeku je zabezpečená možnosť vonkajšieho posedenia na terase, v nepriaznivom počasí majú hostia možnosť využívať aj murované zastrešené posedenie. Záhradný prenosný gril a kotlík sú samozrejmosťou. Tešíme sa na Vašu návštevu.