Rekreačný dom v blízkosti kúpeľov!

Rekreačný dom Turčianske Teplice je situovaný na okraji mesta, v známom kúpeľnom meste Turčianske Teplice.

Atraktívna poloha rekreačného domu Vám ponúka rôzne celoročné aktivity v okolí. Oddýchnuť a zregenerovať sa môžete v prostredí známych kúpeľov Turčianske Teplice. Zabavíte sa v Spa & Aquaparku Turčianske Teplice, kde si zaiste prídu na svoje všetky vekové kategórie. Rovnako tu máte možnosť turistiky, cykloturistiky, rybárčenia, zberu húb či lesných plodov. V zime si dosýtosti zalyžujete v lyžiarskych strediskách Ski Krahule, Snowland Valčianska dolina a Jasenská dolina.

Ubytovanie v Rekreačnom dome Turčianske Teplice je celoročné, s celkovou kapacitou pre 16 osôb. Hosťom poskytujeme ubytovanie v dvoch apartmánoch. Prenajať si tak môžete celý objekt alebo jednotlivé apartmány.

Menší apartmán disponuje kapacitou pre 4 osôb. Nachádza sa tu spoločenská miestnosť s pohodlným posedením a stolom so stoličkami. Samozrejmosťou je kuchyňa s kuchynskou linkou, plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Pohodlný spánok nájdete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre dve osoby. Súčasťou apartmánu je aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Vo väčšom apartmáne nájdete útulnú spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, posedením a rozťahovacím gaučom. Pre hostí je k dispozícii plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, linkou, plynovým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V apartmáne sa nachádza 3-lôžková, 4-lôžková a 5-lôžková spálňa, každá so samostatnými lôžkami. Rovnako sú Vám tu dostupné dve kúpeľne, jedna s vaňou a toaletou, druhá so sprchovacím kútom a toaletou.

Vonku si posedíte pri ohnisku, doprajete rôzne dobroty, opečiete špekačky, slaninku či uvaríte chutný guláš. Na Vaše ratolesti tu čaká detská hojdačka. Bicykle a lyže si môžete odložiť v miestnosti na to určenej. Autá pohodlne zaparkujete priamo pri objekte. Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať nové sily. Tešíme sa na Vašu návštevu.