Chata s krbom na Donovaloch

Rekreačný dom SOSNA je situovaný v nádhernom horskom prostredí na Donovaloch, v blízkosti lyžiarskych zjazdoviek Záhradište (400 metrov) a Nová Hoľa (600 metrov), ktoré sú súčasťou špičkového lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.

Jedinečná poloha ubytovania v krásnom tichom prostredí pri lese, potôčiku a jazierku, je zárukou dovolenky plnej dokonalého relaxu, pokoja a maximálneho súkromia. Počas Vašej dovolenky si tu môžete vychutnávať aktívny oddych v podobe množstva turistických prechádzok, vysokohorských a cyklistických túr. Venovať sa môžete aj paraglidingu, bowlingu či relaxácii v okolitých hotelových wellness centrách. V zimnom období si tu na svoje prídu všetci milovníci zimných športov, ktorým sú k dispozícii služby lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly s viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenom samostatnom rekreačnom dome, ktorý je dispozične prispôsobený pre komfortné ubytovanie 12 až 13 osôb. Keďže je rekreačný dom tvorený dvomi kompletne zariadenými apartmánmi, ubytovanie v ňom je vhodné nie len pre väčšiu skupinu priateľov, ale aj pre rodinky s deťmi a menšie skupiny hostí.

K dispozícii je Vám tu jeden menší 4-lôžkový apartmán ako aj väčší apartmán s kapacitou 8 až 9 lôžok. Menší apartmán disponuje obývacou miestnosťou s televízorom, pohodlným posedením a dvomi lôžkami ako aj kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a útulnou vyvýšenou dvojlôžkovou spálňou, umiestnenou na poschodí ubytovania. Vo veľkom apartmáne môžu hostia využívať veľkú spoločenskú miestnosť s keramickou pecou, televízorom, spoločenskými hrami a CD/DVD prehrávačom. Nechýba tu ani plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a kúpeľňa s toaletou. Na poschodí apartmánu sa nachádza jeho spálňová časť s tromi spálňami, jednou dvojlôžkovou izbou a dvomi trojlôžkovými izbami (v jednej izbe je možnosť využitia prístelky). Pre zabezpečenie komfortu hostí je pri týchto spálňach umiestnená taktiež druhá kúpeľňa s toaletou. Súčasťou rekreačného domu je aj ďalšia oddychová miestnosť s vnútorným krbom a posedením.

Príjemne oddýchnuť si ubytovaní hostia môžu pri vonkajšom posedení s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. V zimnom období je nutné využitie snehových reťazí. Tešíme sa na Vás.