Ubytovanie blízko termálneho kúpaliska

Rekreačný dom Solar sa nachádza na juhu Slovenska v mestečku Štúrovo, blízko termálneho kúpaliska Vadaš, kde si užijete množstvo zábavy počas celého roka.

Naším hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome. Ubytovať sa môžete v jednej dvojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky, v jednej trojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky a v troch štvorlôžkových izbách. Moderne zariadené izby majú okrem spálne vlastnú kuchynku s varičom, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou. Tu si môžete pripraviť chutné raňajky, večeru či kávičku. Každá izba má vlastnú sprchu, toaletu, televízor, trezor a WiFi pripojenie na internet. Areál ubytovania Vám ponúka príjemne posedenie na terase s možnosťou opekania a grilovania v záhradnom krbe. Pre najmenších návštevníkov je tu pripravený detský kútik s pieskoviskom a hojdačkou. Parkovanie máte zabezpečené pred rekreačným domčekom.

Štúrovo leží na ľavom brehu Dunaja na hranici s Maďarskom. Štúrovo je zárukou príjemnej letnej dovolenky, praje najmä milovníkom vody a slnka. Okrem kúpaliska sa môžete poprechádzať po nábreží Dunaja, vychutnať si krásny výhľad na baziliku v Ostrihome, či navštíviť neďaleké Maďarsko. Radi Vás u nás privítame a veríme, že u nás prežijete nádhernú dovolenku.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá