Pri lese, pri vode - dovolenka v pohode

Rekreačný dom Pri tajchoch sa nachádza na okraji lesa v tichom prostredí Štiavnických vrchov, presnejšie v obci Štiavnické Bane. Ubytovanie nájdete v blízkosti tajchov, ktoré predstavujú systém 60 umelých vodných nádrží vytvorených baníckou činnosťou. Na výlet sa oplatí vybrať do Banskej Štiavnice, na vrch Sitno a Tanád. Pekný prírodný úkaz - kamenné more nájdete vo Vyhniach, kde sa taktiež osviežite v termal parku Vodný Raj Vyhne.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome nachádzajúcom sa na spoločnom pozemku s majiteľom ubytovania. Celková kapacita ubytovania predstavuje 19 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednej dvojlôžkovej a v troch trojlôžkových izbách. Pre náročnejších hostí sú v ponuke dva štvorlôžkové apartmány s obývacou izbou.

Každá ubytovacia jednotka uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Izby aj apartmány majú kúpeľňu s toaletou a ventiláciou, nechýba ani kuchynský kút s chladničkou, sporákom, rúrou, varnou kanvicou a riadmi na varenie a stolovanie. Samozrejmosťou je televízor, satelit, posteľné prádlo, utierky, mydlo, toaletný papier a WiFi internet.

Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi a zaľúbené dvojice. Ak ste väčšia partia, môžete si prenajať aj celý dom. Autá si bezpečne odparkujete priamo v uzavretom dvore na parkovisku.

K rekreačnému domu patrí posedenie s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového guľášu. K dispozícii sú dva grily a 15 litrový kotlík s kotlinou. Priamo z areálu ubytovania sa Vám naskytne krásny výhľad na Windšachtské jazero, Evičkino jazero, vrch Sitno a Krupinské vrchy. Budete sa tak cítiť ako v raji. Tešíme sa na Vašu návštevu a na stretnutie s Vami.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty