Ubytovanie blízko Bešeňovej

Rekreačný dom pod Hájom nájdete na Liptove v obci Ivachnová, ktorá sa nachádza len 2 km od termálnych bazénov Gino Paradise Bešeňová. V lete tak môžete relaxovať v termálnej vode, pestovať turistiku, navštíviť kúpele Lúčky a preskúmať nádhernú Kvačiansku a Prosiecku dolinu. V zime si výborne zalyžujete v Ski Parku Ružomberok, ktorý je vzdialený zhruba 8 km od ubytovania.

Naším návštevníkom ponúkame ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome, ktorý sa nachádza na pozemku majiteľa ubytovania. Rekreačný dom tvoria tri samostatné apartmány:
- dvojlôžkový apartmán s dvojlôžkovou spálňou, menšou kuchynkou, kúpeľňou so sprchou a toaletou, televízorom a WiFi internetom,
- štvorlôžkový apartmán s trojlôžkovou spálňou s možnosťou prístelky, kuchyňou, kúpeľňou so sprchou a toaletou, televízorom a WiFi internetom,
- päťlôžkový apartmán so štvorlôžkovou spálňou s možnosťou prístelky, kuchyňou, kúpeľňou so sprchou a toaletou, televízorom a WiFi internetom.

Kuchynky v apartmánoch majú chladničku, mikrovlnku, rýchlovarnú kanvicu a dvojplatničku. Jeden apartmán je navyše vybavený elektrickým sporákom s elektrickou rúrou. Lyže a bicykle si môžete odložiť v technickej miestnosti.

Priamo vo dvore ubytovania môžu hostia využívať altánok s posedením s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového guľášu. K dispozícii je aj trávnatá plocha vhodná na futbal, volejbal, bedminton a rôzne loptové hry. Autá si bezpečne odparkujete priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.