Deti do 3 rokov zdarma.

Rekreačný dom Marián Bažík je situovaný v podhorskej obci Zuberec na Orave. Táto obec je vstupnou bránou Západných Tatier, čo Vám v lete zaručí výborné podmienky pre turistické výlety. Nádych histórie zacítite pri návšteve Skanzenu Oravskej dediny, umiestneného kúsok za obcou alebo blízkeho Oravského hradu. Počas zimných mesiacov sa pre lyžiarov otvárajú pestré možnosti na výbornú lyžovačku priamo v Zuberci v strediskách Milotín a Janovky, či blízkom lyžiarskom stredisku Ski Zverovka - Spálená dolina.

Náš rekreačný dom Vám ponúka ubytovanie s príjemnou rodinnou atmosférou v samostatnom objekte, umiestnenom vo dvore rodinného domu. Vďaka celkovej kapacite až pre 22 osôb je ubytovanie vhodné pre jednotlivcov, páry, rodiny ako aj väčšie skupiny priateľov a známych.

Hosťom sú tu k dispozícii:
- tri 2-lôžkové izby,
- štyri 3-lôžkové izby,
- jedna 4-lôžková izba.

Všetky izby sú vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. Každá, okrem 4-lôžkovej izby, disponuje taktiež vlastnou kuchynkou s elektrickou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Na všetkých izbách sa nachádza televízor, niektoré sú vybavené aj balkónom.

Spoločenská miestnosť s televízorom je situovaná vo vstupnej hale na prízemí, rovnako ako aj spoločná kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V celom rekreačnom dome je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné posedenie s priateľmi ponúka uzavretý záhradný altánok s krbom, ktorý slúži aj na grilovanie. V prípade záujmu je možné zapožičať kotlík na guláš zdarma. Relaxovať a oddýchnuť si budete môcť aj na záhradnej hojdačke vedľa altánku. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Rekreačný dom Marián Bažík je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky na Orave. Obec Zuberec je totiž výborným východiskovým bodom pre výlety do Západných Tatier, ako aj k rôznym atrakciám tohto turistami vyhľadávaného regiónu. Príďte k nám na dovolenku aj Vy. Tešíme sa na Vás!