Zľava 10% na Aquapark Chocholowske termy

Pozývame Vás stráviť príjemnú letnú dovolenku na Orave. Príďte sa príjemne schladiť do krásnych tatranských hôr, kde teplota nepresahuje 30 stupňov.

Sme vzdialení 1 km od lyžiarskeho strediska Ski Vitanová. Iba 5 km od nášho zariadenia sa nachádza Meander Thermal a Ski park Oravice. V okruhu do 20 km máte k dispozícii až 10 ďalších lyžiarskych stredísk s rôznou náročnosťou technicky upravených lyžiarskych tratí. Za hranicami našej krajiny, iba 8 km od nás, Vás čakajú novovybudované Chocholowskie Termy a množstvo ďalších lyžiarskych stredísk za skvelé ceny vďaka dobrému kurzu.

Rekreačný dom Campino sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí Oravy v obci Vitanová, blízko známej rekreačnej oblasti Oravice. V Oraviciach môžete navštíviť termálne kúpalisko a nový Meander Thermal Park s prírodnou geotermálnou vodou, ktorá má liečebné účinky na choroby pohybového ústrojenstva, močových ciest a obličiek. Termálna voda je zložením sírnato-vápenato-horečnatá s obsahom železa. Vonkajší vodný svet Thermal Parku ponúka množstvo vodných atrakcií ako tobogány, umelé vlny či výrivky. Iba 10 km od nášho ubytovacieho zariadenia Vás príjemne prekvapí obrovská vodná nádrž Oravská priehrada s možnosťou plávania a vodných športov, ako vodné bicyklovanie, jachting alebo motorové člny, ktoré Vám zapožičajú v požičovni Jami. Vychutnať si tu môžete aj príjemnú vyhliadkovú plavbu loďou na Slanický ostrov umenia, nachádzajúci sa uprostred vodnej nádrže, kde Vás príjemne prekvapí stála expozícia ľudového umenia Oravy. V blízkom okolí ubytovania máte k dispozícii taktiež mnoho možností pešej turistiky, cykloturistiky a prechádzok po neporušenej prírode Západných Tatier a Skorušinských vrchov. V letných mesiacoch si tu môžete užívať zber húb a lesných plodov ako čučoriedok a malín.

Naším hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou), LCD televízor a chladničku, balkón alebo priestrannú terasu. K dispozícii je aj kuchynka s možnosťou prípravy jedál.

Ubytovaným hosťom v našom penzióne ponúkame zľavu 20% do novovybudovaného aquaparku Chocholowsie Termy, vzdialeného iba 8 km od nášho zariadenia, kde na Vás čaká 3000 m2 vodnej plochy, vonkajšie i vnútorné bazény s množstvom vodných atrakcií, veľká liečivá zóna so sírnymi kúpeľmi a obrovské saunárium + pribalíme ďalšiu zľavu 15% na Meander Thermal Park Oravice, vzdialený od nášho zariadenia iba 5 km, kde na Vás čaká termálna voda a množstvo vodných atrakcií, tobogán, umelé vlny alebo plážový volejbal.

Rekreačný dom Campino Orava - miesto, ľahko dostupné všetkým aktivitám a atrakciám v regióne.