Ubytovanie vhodné pre rodinnú rekreáciu.

Náš Rekreačný dom Banská Belá je situovaný priamo v centre malebnej obce Banská Belá, v okrese mesta Banská Štiavnica.

Počas Vašej dovolenky môžete navštíviť niekoľko tajchov v okolí, kde si prídu na svoje rybári, milovníci člnkovania a plávania v prírodných jazerách. Voľný čas si spestríte cyklopotulkami alebo turistikou okolitými pohoriami, kde Vás príroda obdaruje zdravými lesnými plodmi či hríbmi. Ak máte radi wellness a termálne kúpaliská, zaiste Vás potešia služby Vodného raja Vyhne, Termálnych kúpeľov Sklené Teplice a Termálneho kúpaliska v Sklených Tepliciach. Plánujete zimnú dovolenku? V takom prípade si zalyžujete v lyžiarskom stredisku Salamandra Resort západne od Banskej Štiavnice.

Náš rekreačný dom je Vám plne k dispozícii v lete i zime. Ponúka Vám ubytovanie pre dve samostatné skupiny hostí v dvoch apartmánoch s vlastným vchodom alebo pre jednu samostatnú skupinu priateľov v celom objekte. Celková kapacita predstavuje 13 pevných lôžok a 3 prístelky.

Menší 5-lôžkový mezonetový apartmán pozostáva z prízemia, kde je situovaná kuchynská časť s kompletným zariadením. Tu Vám v prípade záujmu pripravíme dve prístelky na rozťahovacom gauči. Prízemie apartmánu dotvára vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí apartmánu sa nachádza 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami, navyše vybavená televízorom.

Vo väčšom 8-lôžkovom mezonetovom apartmáne je na prízemí k dispozícii obývacia miestnosť s televízorom, rádiom a krbom, ktorý Vám dotvorí jedinečnú atmosféru. Vaše obľúbené jedlá si uvaríte v kuchyni s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Na poschodí nájdete 3-lôžkovú spálňu so samostatnými lôžkami a 5-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou, samostatnými lôžkami a jednou prístelkou.

Príjemné exteriérové posedenie Vám poslúži na oddych, pokojné strávenie chvíľ v kruhu blízkych a vychutnanie si grilovaných či opekaných špecialít. K ich príprave využijete gril, ohnisko na záhrade i kotlík na guláš. U nás sú dvere otvorené aj pre Vašich domácich miláčikov. Autá zaparkujete priamo pri Rekreačnom dome Banská Belá. Tešíme sa na Váš pobyt!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov