Romantické ubytovanie v peknom prostredí

Ešte voľné termíny na leto 2020!

Srdečne Vás pozývame prežiť svoju dovolenku v našom Rekreačnom dome Bagha, nachádzajúcom sa v tichom a pokojnom prostredí v blízkosti lesa na okraji historického mestečka Banská Štiavnica.

Romantické ubytovanie a nádherné okolie je vhodné pre páriky, rodinky s deťmi, skupinky priateľov či známych. Oddýchnete si a načerpáte nové sily pri cyklistických túrach a prechádzkach krásnou okolitou prírodou. V horúcich letných dňoch sa príjemne osviežite pri blízkom iba 20 minút vzdialenom jazere Klinger.

Rekreačný dom Bagha poskytuje komfortné ubytovanie s kapacitou maximálne pre 6 osôb. Vďaka svojmu príjemnému interiéru a krásnej záhrade zaručuje svojim hosťom pokojný a ničím nerušený pobyt s dostatkom súkromia.

Poschodie domu je tvorené jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a jednou 2-lôžkovou spálňou s dvomi samostatnými - spojenými posteľami. Hosťom v oboch izbách je k dispozícii spoločná kúpeľňa vaňou a toaletou. Na prízemí domu nájdete ďalšiu 2-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

Na prípravu jedál Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom s elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou. Vedľa kuchyne sa nachádza útulne zariadená spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným prijímačom a spoločenskými hrami ako šachy, dostihy, karty a ruleta.

Aby sme Váš pobyt čo najviac spríjemnili na požiadanie Vám radi zabezpečíme masáž a pedikúru. Po dohode Vám poskytneme aj internetové pripojenie prostredníctvom USB kľúča. Relax pri dobrej knihe alebo posedenie s priateľmi si určite vychutnáte v záhrade pri opekačke na ohnisku. Počas Vášho pobytu Vám poradí a kedykoľvek pomôže majiteľka domu, bývajúca v samostatnej oddelenej časti domu (s vlastným vchodom a záhradou). Parkovanie Vašich troch áut je možné priamo pri dome.

V našom Rekreačnom dome Bagha Vás radi privítame od jari až do jesene. Tešíme sa na Vás!