Nové a moderné ubytovanie pre skupiny

Hľadáte miesto, kde sa Vy, ako väčšia skupinka hostí chcete nielen výborne ubytovať, aj využiť možnosť stravovania? Našli ste naše ubytovanie Rekreačné zariadenie Bojnice – Nad zámkom, ktoré je ideálne na usporiadanie teambuilingov, detských táborov, školení aj iných väčších akcií.

Celoročne sa môžete prísť ubytovať do nášho rekreačného zariadenia, ktorého kapacita je 110 lôžok. V našom ubytovaní máme k užívaniu 40 izieb, rozdelených do troch poschodí:
- dvadsať 2-lôžkových izieb s oddelenými lôžkami,
- dvadsať 4-lôžkových izieb s dvomi poschodovými posteľami.

V každej izbe je okrem príslušného počtu lôžok aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou počas pobytu u nás je možnosť pripojiť sa k bezplatnej internetovej WiFi sieti vo vymedzených priestoroch.

Spoločné chvíle môžete tráviť v klimatizovanej jedálni s kapacitou 100 hostí. K dispozícii máme aj dve učebne s možnosťou zapožičania techniky a krásnu letnú terasu s kapacitou 50 miest. Detičky sa počas leta môžu baviť aj na vonkajšom trávnatom ihrisku s hojdačkou a šmýkačkou. Nechýba ani ohnisko s posedením, detský aj klasický bazén alebo možnosť hry golfu / minigolfu. U nás sa môžete stravovať počas celého dňa. Parkovanie vozidiel je priamo pri objekte – vyhradených je 10 parkovacích miest. Tešíme sa na Vás!

Od centra mesta Bojnice sa naše zariadenie nachádza asi 15 minút pešou chôdzou. Pokojne sa tak môžete vydať na Bojnický zámok, do navštevovanej ZOO či Dinoparku, alebo na Vyhliadkovú vežu. Bojnice sú vyhľadávané aj vďaka kúpeľom. Detičky sa zas potešia zábave na kúpalisku Čajka a možno i poznávaniu podzemia v Hornonitrianskom banskom skanzene. V lete dobre padne aj cyklistika alebo turistika prírodou Malej Magury. Po napadnutí snehu je lyžovačka dobrá v stredisku Cigeľ Priedavky Šabľová a Ski TMG Poruba.