Útulná zrubová drevenička s krbom!

Rekreačná zrubová chata sa nachádza v tichej časti obce Vyšná Boca, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Vyšná Boca - Bačova Roveň, kde si v zimných mesiacoch užijete výbornú lyžovačku. Chata je ideálnym miestom pre rodinky s deťmi, páriky ako aj skupinky priateľov a známych, skrátka pre všetkých, ktorí chcú uniknúť realite všedného dňa a príjemne si oddýchnuť v obklopení nádhernej prírody.

Krásny kraj Vám ponúka veľa turistických trás, na ktorých si môžete nazbierať huby či lesné plody, ktoré sú v tejto lokalite hojne zastúpené. Alebo sa len tak vyberte na romantickú prechádzku okolím a vychutnajte si svieži a čistý horský vzduch. Pri svojom pobyte určite navštívte známy Banícky dom, kde sa dozviete veľa o histórii baníctva v tomto kraji. Ponuka aktivít v okolí je naozaj pestrá.

Rekreačná zrubová chata poskytuje príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 7 osôb. K dispozícii sú Vám tu dve útulné 3-lôžkové izby. Chvíle plné pohody a relaxu strávite v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a gaučovým posedením (s možnosťou prístelky pre jednu osobu).

Na prípravu chutných jedál Vám poslúži plne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, kávovarom, hriankovačom, mikrovlnnou rúrou a umývačkou riadu. Kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou je v chate samozrejmosťou. K dispozícii je Vám tu aj práčka a žehlička.

Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri vonkajšom posedení na terase s možnosťou grilovania na záhradnom krbe. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu!