Moderná chata pri vleku Ski Javorovica!

Prežite príjemne strávenú dovolenku v novovybudovanej Rekreačnej chate Katarína, ktorá sa nachádza v krásnom prostredí rekreačnej časti Jánska Dolina obce Liptovský Ján. Vďaka jej výbornej polohe si tu na svoje prídu rodinky s deťmi, ako aj menšie skupinky priateľov a známych.

V tesnej blízkosti chaty sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Javorovica. Počas leta sa dokonalo zrelaxujete v bazénoch termálneho kúpaliska Termal raj Sorea Liptovský Ján či kúpeľno-rehabilitačnom ústave Bystrá. Len 15 km od ubytovania sa zabavíte v najväčšom vodnom svete na Slovensku - Aquaparku Tatralandia. Milovníci prírody si tu na svoje prídu pri zbere húb ako aj pri príjemných prechádzkach po rôznych cyklistických a turistických chodníkoch. Nadšencov histórie uchváti hrad v Liptovskom Hrádku. Počas zimného obdobia Vás privítajú v blízkych lyžiarskych strediskách Ski centrum Opalisko, Ski Dovalovo ako aj Ski Žiarce - Pavčina Lehota.

Ubytovať sa v Rekreačnej chate Katarína môžete počas každého jedného dňa v roku. V tejto krásnej modernej chate je zabezpečené komfortné ubytovanie pre 4 až 6 osôb.

Na prízemí chaty je situovaná priestranná obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD a DVD prehrávačom ako aj rozkladacím gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí). Obývacia miestnosť je prepojená s plne vybavenou kuchyňou s elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom a toasterom. Nájdete tu aj útulnú kúpeľňu s vaňou a toaletou.

Užiť si jedinečný spánok môžete v dvoch spálňach. Jedna 2-lôžková izba s manželskou posteľou, detskou postieľkou a televízorom so satelitným príjmom je umiestnená na prízemí chaty. Poschodie chaty dotvára druhá 2-lôžková izba s manželskou posteľou.

Na veľkej terase si z vonkajšieho sedenia užijete krásy okolitej prírody. Na druhom vonkajšom posedení si vychutnáte skvelé grilované špeciality z krbu, prípadne si opečiete iné pochutiny na ohnisku. Športovo zdatnejší si v okolí chaty môžu zahrať futbal. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chate.

Príďte si oddýchnuť do štýlovej Rekreačnej chaty Katarína. Tešíme sa, že u nás prežijete nezabudnuteľnú dovolenku!