Jazdy na koni + bazén s protiprúdom!

Ranč Trilobit je situovaný v krásnom tichom prostredí na okraji malebnej obce Čechy na južnom Slovensku, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 9 km od vyhľadávaného areálu termálneho kúpaliska Podhájska s novovybudovaným wellness centrom Aquamarin. Rodinne vedený ranč predstavuje oázu pokoja, harmónie a pohody a je ako stvorený pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky v kruhu Vašej rodiny a priateľov v každom ročnom období. Súčasťou rozľahlého areálu ranča je príjemný agátový lesík, ktorý Vám poskytne možnosť príjemných lesných prechádzok. Priaznivci jazdy na koni tu majú vytvorené výborné podmienky pre vychutnávanie si množstva jázd po okolí. V miestnom rybníku si na svoje prídu aj milovníci rybárčenia, aktívnym športovcom je zas k dispozícii blízky tenisový kurt. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež cyklistikou, ku ktorej Vám radi zapožičiame klasické aj horské bicykle. Ak preferujete relax pri vode, využívať k tomu môžete neďaleký areál termálneho kúpaliska v Podhájskej, ako aj veľký vonkajší bazén ranču so slanou morskou vodou a protiprúdom. V zimnom období neobídu naprázdno ani milovníci lyžovania, ktorí môžu využívať blízky - 1 km vzdialený lyžiarsky vlek priamo v obci.

Počas celého Vášho pobytu na ranči sa môžete zapájať do každodennej starostlivosti o naše domáce zvieratká - stádo koní, dojné ovečky, kozy, psíky či mačičky. Ochutnať u nás môžete aj domáce výrobky z ovčieho a kozieho mlieka, ako napr. rôzne syry, bryndzu alebo žinčicu. Rozľahlý areál ranča Vám ponúka viacero možností pre príjemný oddych s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania. Vaše ratolesti sa môžu skvele vyšantiť na priestrannom detskom ihrisku s preliezkami, domčekmi, šmýkačkou či hojdačkami.

Ranč Trilobit poskytuje svojim hosťom celoročne útulné ubytovanie v dvoch príjemne zariadených samostatných rekreačných chalúpkach a jednom komfortnom novopostavenom apartmánovom dome, s celkovou kapacitou spolu až pre 37 osôb. Či už ste pár, rodinka s deťmi, skupina priateľov túžiaca po súkromí alebo plánujete firemný teambuilding, školský výlet či školu v prírode, náš ranč Vám poskytne vhodné ubytovanie a zázemie presne podľa Vašich požiadaviek. Vybrať si u nás môžete spomedzi ubytovania v 130-ročnej zrekonštruovanej hlinenej chalúpke, druhej štýlovej - kapacitne menšej chalupe alebo novom apartmánovom dome.

Hlinená 130-ročná zrekonštruovaná chalúpka je rozdelená na dve časti. V jej prvej časti je Vám k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa s prechodom do dvoch spální s televízorom (jednej 3-lôžkovej izby s kovovou pieckou a jednej 4-lôžkovej izby s keramickou pecou) a kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Druhá samostatná časť chalúpky je tvorená veľkou podkrovnou 5-lôžkovou izbou (pri ktorej je umiestnená toaleta s umývadlom), ako aj prízemnou spoločenskou miestnosťou s krbom s kapacitou pre 30 osôb, plne zariadenou kuchyňou, dvomi sprchami a dvomi toaletami.

Ubytovanie ponúkame aj v druhej štýlovej chalupe, v ktorej prednej časti sú umiestnené dve 2-lôžkové izby s televízorom, vlastným vchodom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V zadnej časti chalupy na poschodí sa nachádzajú tri izby: jedna 1-lôžková izba s kuchynským kútikom a vlastnou kúpeľňou s toaletou, jedna 2-lôžková izba s televízorom a jedna 4-lôžková izba s manželskou posteľou. Pri týchto izbách môžu hostia využívať samostatnú toaletu s umývadlom, ako aj druhú kúpeľňu s toaletou umiestnenú na prízemí objektu spolu so spoločnou, kompletne vybavenou kuchyňou s možnosťou prípravy vlastného stravovania.

Pre náročnejších hostí má ranč vo svojej ponuke dva komfortné apartmány, umiestnené jednotlivo na poschodí ako aj prízemí novopostaveného apartmánového domu. Každý apartmán je tvorený dvomi 3-lôžkovými izbami s televízorom, obývacou miestnosťou s krbom, televízorom a pohodlným gaučovým posedením, vlastnou kompletne vybavenou kuchyňou a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmáne na poschodí je možné v obývacej časti využiť taktiež možnosť dvoch prísteliek na rozkladacom gauči.

Veríme, že sa v našom rodinnom Ranči Trilobit budete cítiť vynikajúco a radi nás ako aj naše zvieratká opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás.