Krásne tiché prostredie, dokonalý pokoj

Prostredná pivnica je situovaná v krásnom pokojnom prostredí Štiavnických vrchov, v tichej, odľahlej časti malebnej obce Sebechleby - Stará Hora. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v tichom prostredí s dokonalým pokojom, maximálnym súkromím a mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnými prechádzkami krásnou okolitou prírodou, hubárčením, jazdou na bicykli, návštevou vínnych pivníc alebo rybolovom a kúpaním v neďalekej Sebechlebskej vodnej nádrži.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok. Súčasťou chaty sú tri štvorlôžkové spálne. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením a televízorom, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva môžete využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a hriankovač. Vedľa kuchyne sa nachádza taktiež menšia izba s možnosťou posedenia. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa s toaletou ako aj jedna samostatná toaleta. Vykurovanie ubytovania je riešené prostredníctvom vnútorného krbu, umiestneného medzi kuchyňou a spoločenskou izbou s posedením.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež pri vonkajšom posedení v altánku s možnosťou grilovania na záhradnom krbe a prenosnom grile. Parkovanie je bezproblémové, je zabezpečené priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá