V bezprostrednej blízkosti kúpaliska!

Privát Zacharová Mária nájdete na Liptove v známej kúpeľnej obci Bešeňová v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska Gino Paradise Bešeňová a len 15 km od vodného sveta Tatralandie.

Našim návštevníkom ponúkame ubytovanie v rodinnom dome v troj a štvorlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená televízorom. Jedna z izieb má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšie dve izby majú spoločné sociálne zariadenie. Pre všetkých hostí je k dispozícii kompletne zariadená kuchyňa (chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička, varná kanvica a potrebné riady).

Ak sa chcete ubytovať v bezprostrednej blízkosti kúpaliska Gino Paradise, určite si rezervujte izby u nás. Voľné chvíle môžete tráviť v altánku s posedením, krbom a grilom. Deti sa potešia detskému kútiku. Parkovanie je v uzavretom dvore.

Skvelá poloha praje lyžiarom v zime aj turistom a cykloturistom v lete. V blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie turistické atrakcie ako Liptovská Mara, Vlkolínec - drevená dedina zapísaná do zoznamu UNESCO, archeologická lokalita (keltské sídlisko) Havránok, Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody (najväčší jaskynný systém na Slovensku) a mnohé ďalšie.