Ubytovanie v Podhájskej za skvelú cenu

Privát Viktória je situovaný v známej rekreačnej oblasti Podhájska, v okrese Nové Zámky. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi i menšie skupinky hostí.

U nás v Podhájskej, si doprajete skvelý relax v termálnych bazénoch kúpaliska s liečivou vodou, ktorá má podobné účinky ako v Mŕtvom mori. Rovnako tu v areáli kúpaliska môžete obdivovať krásnu flóru v botanickej záhrade alebo relaxovať vo vitálnom či saunovom svete wellness centra Aquamarín, ktorý je taktiež súčasťou kúpaliska. Ak zatúžite po zmene zamierte si to na Tona Beach, čo je rekreačný areál nachádzajúci sa na okraji mesta Šurany. Známy je vodnou plochou (prírodným jazerom), ktorá je obklopená pieskovou a štrkovou plážou. Nájdete tu tobogány, detské bazény, vodné bicykle, detské ihrisko a rôzne stánky s občerstvením. Za poznávaním histórie sa vydajte do Kaštieľa Bardoňovo, múzea Slovenská Trója v Zámečku či do Synagógy v Šuranoch. Milovníci rybárčenia si na svoje prídu na Súkromnom rybníku Mederčina, kde svoj voľný čas môžu tráviť spolu s rodinou.

Privát Viktória s kapacitou pre 6 osôb Vám ponúka ubytovanie od 1.5 do 1.9. Ubytovať sa môžete v týchto dvoch typoch izieb:
- jednej 2-lôžkovej izbe so samostatnými lôžkami,
- jednej 2-lôžkovej izbe s dvomi samostatnými lôžkami a prístelkou na rozkladacom gauči pre dve osoby.

Každá izba je vybavená okrem príslušného počtu lôžok aj televízorom s káblovým pripojením. Izby majú k dispozícii spoločnú plne vybavenú kuchyňu (na prízemí) s jedálenským posedením, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Rovnako disponujú aj spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, sušičom na vlasy (na vyžiadanie) a toaletou. Pre hostí je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenia na internet.

V záhrade ubytovania je pre ubytovaných hostí pripravené vonkajšie posedenie v altánku s prenosným grilom a možnosťou grilovania. Najmenší sa potešia detskej hojdačke. Svoj voľný čas si tu môžete skrátiť aj hrou bedminton. Ak k nám zavítate s bicyklami, tieto si odložíte v priestore na to určenom. Na vyžiadanie Vám radi zapožičiame žehličku. Svoje autá si zaparkujete priamo v oplotenom objekte. Tak neváhajte a príďte si k nám užiť krásnu dovolenku s rodinou alebo známymi. Tešíme sa na Vás!