Príjemné prostredie a priateľské ceny!

Voľné termíny na jar a leto 2020!

Túžite po oddychu a zároveň máte radi turistiku, cyklistiku a romantické prechádzky? Našli sme pre Vás ideálne miesto, kde sa spája relax s aktívnym oddychom v krásnom prostredí Slovenského raja i Nízkych Tatier. Privát u Milana nájdete v rázovitej obci Vernár, ktorou preteká zurčiaci Vernársky potok a v okolitých lesoch nájdete bohatstvo v podobe malín, jahôd, čučoriedok či húb. Ručíme Vám, že na tomto mieste strávite dokonalú dovolenku s rodinou, priateľmi či známymi.

Počas celého roka Vám ponúkame príjemné privátne ubytovanie s celkovou kapacitou pre 14 osôb. Ubytovanie je ideálne pre jednu väčšiu skupinku hostí alebo jednotlivo pre dve samostatné skupiny.

Na poschodí domu máme pre Vás pripravené dve izby - jednu 3-lôžkovú spálňu (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom) a druhú 4-lôžkovú spálňu (s manželským lôžkom a dvomi samostatnými lôžkami). K dispozícii je Vám tu rovnako príjemná spoločenská miestnosť s pohodlným gaučovým posedením, televízorom so satelitným príjmom a rádiom. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa. Súčasťou poschodia ubytovania je zároveň kúpeľňa a samostatná toaleta.

V podkroví domu sú Vám k dispozícii ďalšie dve izby - jedna 3-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a samostatným lôžkom) a druhá 4-lôžková spálňa (s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami). Ani tu nechýba kompletne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou. Využívať tu môžete tiež sprchovací kút a samostatnú toaletu.

Máte radi vôňu grilovaného či opekaného mäska? Vo dvore ubytovania je Vám k dispozícii gril a ohnisko, kde si môžete tieto chutné dobroty pripraviť. Nezabudnuteľné dovolenkové chvíle strávite aj v altánku pri voňavej kávičke s priateľmi. Ak k nám zavítate spolu s Vašou športovou výstrojou, starostlivo Vám ju uschováme.

Vaše autá si odparkujete priamo pri rodinnom dome. Srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu!