Výhodné ceny! Posledné voľné termíny!

Privát "U Martuly" je situovaný v príjemnom tichom prostredí malebnej obce Štiavnička, nachádzajúcej sa na Liptove vo vzdialenosti 1 km východne od Ružomberka.

Krásna okolitá príroda Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Nízkych Tatier poskytuje hosťom celoročne bohaté možnosti turistiky a cyklistiky. Výborne oddýchnuť si môžete aj v bazénoch neďalekého termálneho kúpaliska GINO Paradise Bešeňová alebo v areáli Kúpeľov Lúčky. Blízko to budete mať rovnako k Liptovskej Mare a k pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry Vlkolínec.

V zimnom období si zas výborne zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Ski & Bike Park Malinô Brdo - Ružomberok, či na zjazdovkách vzdialenejšieho lyžiarskeho areálu Jasná - Nízke Tatry. V širšom okolí ubytovania môžete využiť aj služby vyhľadávaného aquaparku Tatralandia a termálneho kúpaliska v Liptovskom Jáne, alebo spoznávať krásy Demänovskej, Jánskej, Prosieckej a Kvačianskej doliny.

Celoročne Vám ponúkame na prenájom samostatný rekreačný domček s kapacitou pre 2 až 6 osôb. Dom je zrekonštruovaný a je vhodný pre krátkodobé ubytovanie rodín s deťmi a rekreačných turistov, ako aj dlhodobé ubytovanie pracovníkov a robotníkov mesta Ružomberok a jeho okolia, ktorým ponúkame aj zvýhodnené ceny ubytovania.

V dome sú Vám k dispozícii dve izby, jedna 3-lôžková izba a druhá 2-lôžková izba s televízorom a možnosťou využitia jednej prístelky. Pripravená je tu pre Vás rovnako kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj kompletne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastných jedál, ktorej súčasťou je zároveň pec na peletky, ktorá v zimnom období vykúri celý dom.

V záhradnej časti ubytovania je Vám k dispozícii veľký altánok s posedením, s možnosťou varenia kotlíkového gulášu a grilovania na prenosnom plynovom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore domu, ktorý je spoločný s rodinným domom majiteľov ubytovania.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty