Ubytovanie blízko lyžiarskeho strediska

Privát u Babičky je situovaný v rázovitej obci Ždiar, neďaleko známych lyžiarskych stredísk. Radi u nás privítame rodinky s deťmi, turistov, cyklistov a všetkých nadšencov zimných športov.

Poloha ubytovania je ako stvorená pre absolvovanie rôznych turistických, cyklistických, bežkárskych trás, či prechádzku v malebnej prírode. Obdivovateľom podzemnej krásy odporúčame zájsť do nádhernej Belianskej jaskyne. Ak Vás zaujíma ľudová architektúra odporúčame navštíviť Skanzen Osturňa. Tí najmenší sa zabavia na ihrisku Indoor Fun Park Kamzíkovo. Pre tých, ktorí preferujú zimnú sezónu a všetko, čo je s ňou spojené je tu priam raj na zemi. Výborne si zalyžujete v lyžiarskych strediskách Krasuľa, Strachan Ždiar, Strednica Ždiar, Bachledova dolina - Bachledka či v populárnom stredisku Tatranská Lomnica.

Privát u Babičky ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou pre 6 hostí. Je riešený ako apartmán. Nachádza sa na prvom poschodí rodinného domu so spoločným vchodom. Do apartmánu sa dostanete schodiskom priamo zo vstupnej chodby.

Súčasťou apartmánu je obývacia miestnosť s gaučom, na ktorom sa pohodlne vyspia dvaja hostia (len po dohode). Ďalej sa tu nachádza televízor so satelitným príjmom a jedálenské posedenie. Svoje obľúbené jedlo si pripravíte v zariadenej kuchynke vybavenej sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom a chladničkou.

Apartmán ďalej tvorí 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 2-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami s možnosťou spojenia do dvojlôžka. Detičky sa môžu zahrať s hračkami, ktoré nájdu v obývacej miestnosti a v prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku. Komfort Vám zaručia dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Spoločné chvíle strávite na vonkajšom posedení, kde si vychutnáte pochutiny pripravené na grile. Svoje bicykle a lyže si odložíte v miestnosti so samostatným vchodom, autá zaparkujete priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa v našom Priváte u Babičky budete cítiť príjemne a odnesiete si mnoho pekných dojmov a zážitkov. Tešíme sa na Vás!