Príjemné ubytovanie za výhodné ceny!

Apartmány Privátu Tomáš Filek sú situované v príjemnej časti centra malebnej podhorskej obce Zuberec, nachádzajúcej sa v nádhernom prírodnom prostredí Roháčov - Západných Tatier. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom široké možnosti príjemných turistických prechádzok ako aj cyklistických a horských túr prekrásnou okolitou prírodou Roháčov. V zimnom období si skvele zalyžujete na upravených svahoch blízkych lyžiarskych stredísk Janovky a Milotín, ktoré sa nachádzajú len 300 metrov od ubytovania. K dispozícii sú Vám rovnako kvalitné služby neďalekého lyžiarskeho centra Zverovka - Spálená dolina (8 km). Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj návštevou Múzea oravskej dediny (4 km), relaxom v bazénoch termálneho kúpaliska a moderného aquaparku v Oraviciach, jazdou na koni či ochutnávkou tradičných miestnych špecialít.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v súkromí s celkovou kapacitou pre 1 až 6 osôb s možnosťou využitia 2 prísteliek, ktoré je súčasťou rodinného domu. Pripravené pre Vás máme dva kompletne zariadené apartmány s plne vybavenými kuchynkami, vlastnými sociálnymi zariadeniami pre každý apartmán ako aj WiFi pripojením na internet. Vybrať si u nás môžete z týchto dvoch možností ubytovania s nasledovným vybavením:

- Apartmán pre 4 osoby je tvorený dvojlôžkovou spálňou a príjemnou obývacou miestnosťou s rozťahovacou posteľou (využiteľnou pre pohodlné prespanie dvoch osôb), televízorom a rádiom, ktorá je zároveň prepojená s kuchynskou časťou. V prípade potreby je v tejto spoločenskej miestnosti zároveň možnosť využitia ďalšieho rozkladacieho lôžka. K apartmánu patrí balkón, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

- Apartmán určený pre 2 až 3 osoby, ktorého súčasťou je spálňová časť s dvomi rozkladacími dvojlôžkami a televízorom ako aj samostatná kuchynka s jedálenským posedením. Apartmán je vybavený kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia zároveň v záhradnej časti ubytovania s vonkajším posedením v altánku s možnosťou grilovania. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore rodinného domu. Tešíme sa na Vašu návštevu.