Rodinné, komfortné, elegantné ubytovanie

Rodinný penzión Privat Štiavničan – komfortné a elegantné ubytovanie. Srdečne Vás pozývame stráviť dovolenku do starobylého banského mesta Banská Štiavnica a nádhernej prírody Štiavnických vrchov.

Penzión Privat Štiavničan s celoročnou prevádzkou je situovaný pri Richňavských jazerách, 6 km od Banskej Štiavnice, 1 km za obcou Štiavnické Bane. Poskytuje ubytovanie v samostatných izbách, v dvojizbovej rodinnej suite a dvojizbovom apartmáne. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. V penzióne je recepcia a stála služba, check in je od 14:00 hod. do 19:00 hod., check out je od 7:00 hod. o 10:00 hod.. Stravovanie je možné v 30 metrov vzdialenej reštaurácii, alebo si hostia môžu pripraviť vlastnú stravu v plne vybavenej kuchyni pre ubytovaných hostí. Denný bar penziónu s terasou je otvorený od 9:00 hod. do 12:00 hod., a od 16:00 hod. do 21:00 hod.. Donáška a konzumácia vlastného alkoholu je zakázaná! Nočný kľud v penzióne je od 23:00 hod. do 7:00 hod.. Hlavnú klientelu penziónu tvoria rodiny, turisti, horský cyklisti, aktívni a pasívni športovci, bežkári či lyžiari. Neposkytujeme ubytovanie pre chatové partie, partie mladistvých, hlučné oslavy, a podobne zameraných s cieľom "ruka hore a fľaštička".

Dovolenka v Privat Štiavničan spája spoznávanie histórie a kultúry mesta zapísaného do zoznamu UNESCO s aktívnym alebo pasívnym športovým vyžitím, s relaxom v prírode alebo v blízkych termálnych kúpeľoch, s návštevou múzeí, galérií či letných festivalov. Štiavnické vrchy ponúkajú množstvo jazier, značených turistických, cyklistických a bežkárskych trás, lyžiarske strediská Salamandra Resort a Ski Dúbravy. K penziónu vedie asfaltová cesta, parkovanie je bezplatné priamo vo dvore. V penzióne je hosťom k dispozícii voľné WiFi, detské vonkajšie ihrisko, detská šmýkačka a domček, záhradná hojdačka, vonkajší altán s dreveným posedením. Hostia majú možnosť grilovať v murovanom krbe alebo v záhradnom prenosnom krbe. K dispozícii je aj kotlík s kotlinou.

Popis a rozloženie izieb:
č. 1 – jednoizbová s kapacitou 3 osoby:
1 x manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko, šatníková skriňa s vešiakmi, komoda, TV, nočné stolíky s nočnými lampami, stolík a stoličky, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 2 – dvojizbová rodinná suita s kapacitou 4 osoby:
1 x manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko, 1 x prístelka, chladnička s mrazničkou, šatníková skriňa s vešiakmi, komoda, TV, stolík a stoličky, nočné stolíky s nočnými lampami, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 3 – jednoizbová s kapacitou 2 osoby:
2 x samostatné lôžko, šatníková skriňa s vešiakmi, komoda, TV, police s nočnými lampami, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 4 – jednoizbová s kapacitou 3 osoby:
1 x manželské lôžko, 1 x prístelka, chladnička s mrazničkou, šatníková skriňa s vešiakmi, komoda, TV, stolík a stoličky, nočné stolíky s nočnými lampami, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 5 – dvojizbový apartmán s kapacitou 4 / 5 osôb ( 2 dosp. os. + 3 deti, alebo 4 dosp. os.):
1 x manželské lôžko, 1 x dvojlôžková prístelka, 1 x prístelka, chladnička s mrazničkou, jedálenský pult so stoličkami, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, základný kuchynský riad, šatníková skriňa s vešiakmi, komoda, TV, stolík a stoličky, nočné stolíky s nočnými lampami, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 6 – 1 x manželské lôžko, šatníková skriňa, nočné stolíky s nočnými lampami, komoda, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.
č. 7 - 1 x manželské lôžko, šatníková skriňa, nočné stolíky s nočnými lampami, komoda, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC.

Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá