Biliard, stolný futbal, WiFi zdarma!

Víta Vás Privat Sabaka - Chalupa pod Kriváňom. Ubytovanie je situované v liptovskej obci Východná, odkiaľ sa Vám naskytá nádherný panoramatický výhľad na Nízke, Západné a Vysoké Tatry.

Svetoznáma folklórna obec Východná je preslávená najmä zachovanými tradíciami, miestnou kultúrou a folklórom, ktorým žije najmä počas známych slávností Folklórneho festivalu, tanečných táborov Rozhýbkosti (pre dospelých) a Krpčekovo (pre deti). Východná je situovaná približne v strede medzi mestami Liptovský Mikuláš a Poprad, vzdialenými od obce do 30 km, k Štrbskému Plesu je to len 25 km. Obec má výhodnú východiskovú polohu pre konanie výletov a túr do Níizkych, Západných a Vysokých a Tatier, na Liptov i Spiš. Odporúčame Vám rovnako návštevu okolitých celoročne otvorených termálnych kúpalísk ako sú Aquapark Tatralandia, AquaCity Poprad, Termal Raj Liptovský Ján a Vodný raj Bešeňová a Lúčky. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Ski centrum Bačova Roveň, Ski centrum a STIV Čertovica, Ski centrum Opalisko či Jasná - Nízke Tatry a ďalších.

Ubytovanie je v prevádzke celoročne s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Chalupa je rozdelená na dve samostatné časti s vlastným vchodom. Prvú tvorí 1-lôžková, 2-lôžková a 2-lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek. Druhá časť pozostáva z troch 2-lôžkových izieb (jedna s možnosťou prístelky na rozkladacom gauči) a 4-lôžkovej izby.

Každá izba je vybavená LDV televízorom s káblovým príjmom a nechýba ani bezplatné WiFi pripojenie na internet.

VCHOD A:
- A1/2 na prízemí s dvomi oddelenými lôžkami, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou;
- A2/4 na poschodí s dvomi oddelenými lôžkami a dvomi rozkladacími kreslami;
- A3/1 na poschodí s jedným lôžkom;

Izby A2/4 a A3/1 majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Na poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom a kuchynským kútom s plynovou štvorplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským stolom. Využijete tiež chladničku (na chodbe).

VCHOD B:
- B4/4 na prízemí s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, vlastnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou.
- B5/2 na prízemí s dvomi oddelenými lôžkami;
- B6/2 - spoločenská miestnosť na poschodí - herňa - so spoločenskými hrami, stolným futbalom, biliardovým stolom (s nadstavcom na vzdušný hokej, ping-pong, rádio) a možnosťou dvoch prísteliek na rozkladacích kreslách
- B7/2 na poschodí s dvomi oddelenými lôžkami, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou;
- B8/4 na poschodí s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami, vlastnou kúpeľnou s vaňou a toaletou.

Izba B5/2 má k užívaniu kúpeľňu s vaňou a toaletou s prístupom z chodby. Súčasťou spoločných priestorov je spoločenská miestnosť spojená s kuchynský kútom, vybavená je televízorom s možnosťou pripojenia na webový prehliadač a DVD prehrávačom. Kuchynský kút má vo výbave plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, chladničku, rýchlovarnu kanvicu a kávovar.

Maximálny komfort počas Vášho pobytu Vám dotvorí relax v drevenej kúpacej kadi s pieckou (potrebné nahlásiť najmenej deň vopred) a v infrasaune umiestnenej v dome domácich. V exteriéri využijete záhradné posedenie, záhradnú hojdačku i lehátka. Nachádza sa tu aj kryté ohnisko, kde si môžete opekať, grilovať (drevené uhlie je potrebné si zaobstarať) a variť kotlíkový guláš i počas daždivých dní alebo zimných mesiacov. Veľmi radi Vám zapožičiame príslušenstvo na bedminton, kriket, petang, kolky a loptové hry. Tí najmenší sa potešia hojdačke, šmýkačke a pieskovisku. V záhrade si môžete pochutnať na sezónnom ovocí, čaji alebo limonáde z čerstvej mäty, ktorú si sami natrháte. Vaše autá si pokojne zaparkujete na oplotenom pozemku pri ubytovaní. Pre cyklistov a motorkárov vieme uvoľniť garáž na uskladnenie bicyklov alebo motoriek.

S Privat Sabaka - Chalupa pod Kriváňom si užijete kvalitné služby, komfortné ubytovanie a nižšie ceny bez "vysokohorského" príplatku. Už teraz sa na Vás tešíme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi