Biliard, stolný futbal, WiFi zdarma!

20% zľava z ubytovania do 20.12.2019

Víta Vás Privat Sabaka - Chalupa pod Kriváňom. Ubytovanie je situované v liptovskej obci Východná, odkiaľ sa Vám naskytá nádherný panoramatický výhľad na Nízke, Západné a Vysoké Tatry.

Ubytovanie je v prevádzke celoročne s celkovou kapacitou pre 19 osôb. Chalupa je priestranná a rozdelená na dve samostatné časti s vlastným vchodom. Prvú tvorí 1-lôžková, 2-lôžková a 4-lôžková izba. Druhá časť pozostáva z troch 2-lôžkových izieb (jedna s možnosťou 2 prísteliek na rozkladacom gauči) a 4-lôžkovej izby.

Každá izba je vybavená TV s káblovým príjmom a nechýba ani bezplatné WiFi pripojenie na internet.

VCHOD A:
A1/2 na prízemí s dvomi oddelenými lôžkami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC;
A2/4 na poschodí s manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami;
A3/1 na poschodí s jedným lôžkom.

Izby A2/4 a A3/1 majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu s vaňou a WC. Na poschodí sa nachádza spoločenská miestnosť s jedálenským stolom, TV, rádiom a kuchynským kútom s plynovou štvorplatničkou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

VCHOD B:
B4/4 na prízemí s manželskou posteľou a rozkladacím gaučom pre dve osoby, kúpeľnou so sprchovacím kútom a WC;
B5/2 na prízemí s manželskou posteľou; s kúpeľnou s vaňou a WC s prístupom z chodby;
B6/2 spoločenská miestnosť na poschodí - herňa - so spoločenskými hrami, stolným futbalom, biliardovým stolom (s nadstavcom na vzdušný hokej, ping-pong, rádio); domáce kino, retro konzola so 620 hrami, v prípade potreby možnosť rozložiť 4 rozkladacie kreslá;
B7/2 na poschodí s dvomi oddelenými lôžkami, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC;
B8/4 na poschodí so štyrmi lôžkami, s kúpeľnou s rohovou vaňou a WC.

Súčasťou spoločných priestorov časti B je spoločenská miestnosť s jedálenským stolom pre 14 osôb, spojená s kuchynským kútom, vybavená je TV s možnosťou pripojenia na webový prehliadač. Kuchynský kút má vo výbave plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnnú rúru, chladničku a rýchlovarnú kanvicu.

Maximálny komfort počas Vášho pobytu Vám dotvorí relax v drevenej kúpacej kadi s pieckou (potrebné nahlásiť najmenej deň vopred, dostupná od apríla do októbra) a v infrasaune umiestnenej v dome domácich.

V exteriéri využijete záhradné posedenie, záhradnú hojdačku i lehátka. Nachádza sa tu aj kryté ohnisko, kde si môžete opekať, grilovať (drevené uhlie je potrebné si zaobstarať) a variť kotlíkový guláš i počas daždivých dní alebo zimných mesiacov. Veľmi radi Vám zapožičiame príslušenstvo na bedminton, kriket, petang, kolky a loptové hry. Tí najmenší sa potešia trampolíne, hojdačke, šmýkačke a pieskovisku. V záhrade si môžete pochutnať na sezónnom ovocí, čaji alebo limonáde z čerstvej mäty, ktorú si sami natrháte.

Vaše autá si pokojne zaparkujete na oplotenom pozemku pri ubytovaní. Pre cyklistov a motorkárov vieme uvoľniť garáž na uskladnenie bicyklov, motoriek, lyží.

Svetoznáma folklórna obec Východná je preslávená najmä zachovanými tradíciami, miestnou kultúrou a folklórom, ktorým žije najmä počas známych slávností Folklórneho festivalu, tanečných táborov Rozhýbkosti, Tancovanie pod Kriváňom (pre dospelých) a Krpčekovo (pre deti).

Svetoznáma folklórna obec Východná je preslávená najmä zachovanými tradíciami, miestnou kultúrou a folklórom, ktorým žije najmä počas známych slávností Folklórneho festivalu, tanečných táborov Rozhýbkosti, Tancovanie pod Kriváňom (pre dospelých) a Krpčekovo (pre deti).

Východná je situovaná približne v strede medzi mestami Liptovský Mikuláš a Poprad, vzdialenými od obce do 30 km, k Štrbskému Plesu je to len 25 km. Obec má výhodnú východiskovú polohu pre konanie výletov a túr do Nízkych, Západných a Vysokých a Tatier, na Liptov i Spiš. Odporúčame Vám rovnako návštevu okolitých celoročne otvorených termálnych kúpalísk ako sú Aquapark Tatralandia, AquaCity Poprad, Termal Raj Liptovský Ján a Vodný raj Bešeňová a Lúčky. V zime si zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Park Snow Štrbské Pleso, Ski centrum Bačova Roveň, Ski centrum a STIV Čertovica, Ski centrum Opalisko či Jasná - Nízke Tatry a ďalších.

S Privat Sabaka - Chalupa pod Kriváňom si užijete kvalitné služby, komfortné ubytovanie a nižšie ceny bez "vysokohorského" príplatku. Už teraz sa na Vás tešíme!