Štýlové ubytovanie v krásnom prostredí

Privát pred Šípom je situovaný v nádhernom prostredí Veľkej Fatry, priamo pod vrchom Šíp, v pokojnej okrajovej časti obce Ľubochňa. Výborná poloha ubytovania blízko lesa s dostatkom súkromia a širokými možnosťami turistiky v jedinečnej prírode Národného parku Veľká Fatra v kombinácii so zaručeným komfortom ubytovania je zárukou dovolenky plnej relaxu a aktívneho oddychu.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie vo veľmi pekne zariadených izbách s celkovou kapacitou ubytovania pre 11 až 12 osôb. V závislosti od počtu hostí je si možné prenajať celý objekt alebo ubytovanie po jednotlivých izbách.

K výbave všetkých piatich izieb patrí televízor so satelitným príjmom a vlastná kúpeľňa s toaletou. Pripravenú tu pre Vás máme jednu jednolôžkovú izbu, dve dvojlôžkové a dve trojlôžkové izby. V jednolôžkovej izbe je možné po dohode využiť možnosť jednej prístelky. Ubytovaným hosťom je v tejto časti domu k dispozícii spoločný plne vybavený kuchynský kút, vhodný na prípravu a ohrev jednoduchších jedál.

V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemne posedieť si môžu hostia na terase s vonkajším posedením, kde si môžu pochutnať aj na grilovaných špecialitách, ktoré si môžu pripraviť na ohnisku či záhradnom grile. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore objektu. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.