Príjemné rodinné ubytovanie s bazénom

Privát Pohoda je situovaný v krásnom prostredí Demänovskej doliny na začiatku obce Demänová, nachádzajúcej sa v Nízkych Tatrách v regióne Liptov. Krásna príroda, čerstvý horský vzduch, podzemné krásy Demänovských jaskýň, dostatok skvelých lyžiarskych stredísk, či blízky aquapark Tatralandia zaručí, že sa na Vašej dovolenke u nás nestihnete nudiť.

Hosťom ponúkame ubytovanie privátneho typu v novopostavenom podlaží rodinného domu so samostatným vchodom. Celková kapacita ubytovania predstavuje 10 lôžok. Hostia sa majú možnosť ubytovať buď v apartmáne s kapacitou 6 lôžok alebo v štúdiu s kapacitou 4 lôžok.

V apartmáne majú hostia k dispozícii dve dvojlôžkové izby, pričom v jednej z nich je možnosť dvoch prísteliek. Izby sú vybavené televízorom so satelitom a rádiom. Na prípravu vlastnej stravy tu nechýba kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a mikrovlnou rúrou. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet a kúpeľňa s toaletou.

V štúdiu sa pohodlne ubytujú štyria hostia v dvojlôžkovej izbe s ďalšími dvomi prístelkami. Štúdio podobne ako apartmán disponuje televízorom, satelitom, rádiom, WiFi pripojením na internet a kúpeľňou s toaletou. Všetkým ubytovaným hosťom (v štúdiu ale aj v apartmáne) slúži ako spoločenská miestnosť kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením.

Pohodlie, relax a oddych si môžete užívať v pekne upravenej záhrade, ktorej súčasťou je vyhrievaný bazén, ktorý sa dá využívať v prípade priaznivého počasia. Pripravené je tu pre Vás aj záhradné posedenie s krbom, ohniskom, grilom, hojdačkami a detským ihriskom. Tešíme sa na Vašu návštevu.