Priamo oproti zjazdovkám, biliard, WiFi

Privát Panoráma je situovaný v nádhernom prostredí Spiša, v atraktívnej časti kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy. Výborná poloha ubytovania priamo oproti vlekom a zjazdovkám lyžiarskeho strediska a vo vzdialenosti cca 15 minút pokojnej chôdze od kúpeľov a kúpaliska je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, rekreácie a turistiky. Okrem komfortného ubytovania poskytuje naše privátne zariadenie množstvo doplnkových služieb orientovaných predovšetkým na rodiny s deťmi. Okrem spoznávania historických a kultúrnych pamiatok Spiša, Pienin a Tatier si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť hraním biliardu, elektronických šípok, osviežením sa vo vonkajšom bazéne (v letnej sezóne) alebo zapožičaním bicyklov.

Našim hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v 7 príjemne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 21 osôb. Vybrať si u nás môžete spomedzi troch dvojlôžkových izieb, jednej trojlôžkovej izby a troch štvorlôžkových izieb. Súčasťou vybavenia všetkých izieb je vlastná kúpeľňa s toaletou, bezplatné WiFi pripojenie na internet a televízor so satelitným príjmom. Niektoré z izieb disponujú taktiež balkónom s pekným výhľadom na okolie.

Pre príjemný oddych a relax môžu ubytovaní hostia v priestoroch ubytovania využívať útulnú spoločenskú miestnosť s biliardom a elektronickými šípkami, jedáleň či halu s krbom, televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži nadštandardne vybavená kuchyňa, v ktorej okrem kompletného kuchynského príslušenstva môžete využívať plynový sporák s plynovou rúrou, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, hriankovač, toaster a chladničku s mrazničkou.

Pre Vaše ratolesti máme okrem detskej postieľky pripravené rôzne hračky, pieskovisko, hojdačku a trampolínu. V areáli ubytovania je Vám k dispozícii taktiež altánok s možnosťou grilovania a opekania. Parkovanie je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.